Fotopułapka MOULTRIE I-65S BLACK - czarny błysk - powystawowa
Rabat 36%

Fotopułapka MOULTRIE I-65S BLACK - czarny błysk - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO146
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Innowacyjna wersja Fotopułapki I65 S z czarnym błyskiem, czarnym iluminatorem podczerwieni !

Absolutna nowość w kręgu urządzeń monitorujących wykożystywanych do monitorowania objektów, ochronę mienia i ludzi. Niesamowita fotopułapka absolutnie nie do wykrycia dzięki nowej platformie diod i specjalnemu filtrowi BLACK. Nowy model I65S można wykożystać również w kopalni, tam również można na nim polegać. Nowsze oprogramowanie niż w poprzedniej I-65 s z szybszym czasem reakcji.

Całkowicie niewidzialny podczerwony czarny iluminator - błysk umożliwia robić zarówno zdjecia jak też filmy. !!!

Ostre i jasne dzienne fotografie i filmy

Skauting fotoaparat jest wyposażony w system 18 metrowego zasięgu z szybszym czasem reakcji, także zarejestruje mniej pustych fotek lub filmów. Zdjęcia są niesamowicie jasne, dzięki 6 MPx matrycy które oferuje ta polownicza fotopułapka dla myśliwych. Jesli chcecie oszczędzić pamięć, możecie wybrać między 4 wariantami jakości obrazu oraz 2 warianrami jakości video.Funkcja Time Laps umozliwia fotografowanie w okreslonych odstępach czasu, który można skonfigurować

Zapis informacji

Ta świetna fotopułapka ma wbudowany 2 calowym LCD , na którym mozna skontrolowac stan baterii, ilość zdjęć zrobionych oraz tych które jeszcze mozna zrobić, jak również inne informacje. Każdy zarejestrowany materiał zawiera informacje o ciśnieniu barometrycznym, temperaturze, fazie księżyca, dacie i czasie, które zawsze są opisane nazwą waszej fotopułapki.

Proste i bezpieczne menu

W momencie gdy skonfigurujecie fotopułapkę i włączycie ją do pracy, możecie być pewni że bedzię działać tak jak należy w każdych warunkach atmosferycznych, obudowa fotopułapki wraz z częścią do sterowania jest całkowicie szczelna. Fotoaparat Moultrie oszczędza baterie, także nigdy cel nie ujdzie jej uwadze. oprócz tego możecie podłączyć zewnętrzne źródło zasilania do portu na 12 V baterie lub panel słoneczny z naszej oferty www.FOTOPULAPKA.pl Dzięki zabezpieczeniu hasłem wasza fotopułapka nie przyda się złodziejowi.

Spy Game Management - kompatybilność systemu / niedostępne w Europie /

Wykożystanie tego systemu połączy waszą fotopułapkę do prywatnej strony sieci komputerowej za pośrednictwem bezprzewodowego mobilnego modemu. Umożliwia to na przegladanie zdjeć oraz zmianę ustawień bezposrednio z waszego domu. Opcja ta niestety narazie nie jest dostępna w Europie, jeśli system ten zacznie działać w Europie niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Szeroki kąt pracy czujnika ruchu pozwoli na uchwycenie każdej aktywności w okolicy fotopułapki. Iluminator podczerwieni ma aż 60 diod LED. W przypadku pełni księżyca lub odbicia światła od sniegu , zasięg widoczności efektywnie, kilkakrotnie się zwiększa.

Towar, który został rozpakowany w sklepie i na wystawie, był pokazywany klientom.Towar ten nie jest używany, aczkolwiek może nosić ślady użytkowania. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

Rozdzielczość zdjęć - Matryca

3-6 Mpx kolorowe

Rozmiary zdjęcia

3800x2520

Rozmiary video

320x240 pixeli / VGA640 x 480

Parametry video

320x240 – 25 klatek/sek.,

640x480 –20 klatek/sek.

Czas reakcji czujnika ruchu

1 s
Format zapisu JPG / AVI

Przerwa między zapisami

1 sek. - 60 minut 

Długośc video

Do ustawienia 5/15/30/45 sekund

Sekwencja fotek na jedno uruchomienie sensora ruchu

1-3 
Temperatura pracy -20°C do +60°C

Karta pamięci

SD karta do 16GB - Polecamy zamówić

Rejestruje do odległości:

w dzień nieograniczona, w nocy 18m +

Objektyw F = 3.0 ICR kąt widzenia 40°

Źródło zasilania

4 D Baterie
Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu Nie, tylko na wbudowanym kolorowym monitorze LCD

Kontrola stanu baterii na diodzie led

Nie, tylko na wbudowanym kolorowym monitorze LCD
TV - out auto PAL/NTSC

PIR Nastawienie czułości sensora

3 stopnie

Wodoszczelność

Tak 

Konfigurowanie

Na wbudowanym monitorze, na którym mamy wgląd do materiałów, możemy urządzenie zabespieczyć hasłem.

Recenzje produktu Fotopułapka MOULTRIE I-65S BLACK - czarny błysk - powystawowa

Hore