Kamera Na Drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa Kamera Na Drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa 1
Rabat 40%

Kamera Na Drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1157
Dostępność: Dostępne
788 Zł z VAT 1 319 Zł

Fotopułapkę Cuddeback Attac IR IBO pl - największy dostawca detaliczny i hurtowy fotopułapek , przedstawia jako gorącą nowość w tym roku , jako pierwszy. Fotopułapka mniejszych rozmiarów jak inne od tego producenta ze specjalnym dizajnem podobnym do drzewa lub jego konaru. Urządzenie to jest wynikiem 25 letniego doświadczenia i tradycji, rozwój tego modelu następował w trzech ostatnich latach. Jest to urządzenie napakowane wieloma funkcjami. Fotopułapka CUDDEBACK ATTAC IR jest to najszybsze urządzenie tego typu na świecie z zastosowaniem profesionalnym.

Fotopułapka ta oferuje świetne oprogramowanie. Czas reakcji czujnika ruchu wynosi zaledwie 1/4 sek. ten parametr umieszcza to urządzenie w czołówce najszybszych fotopułapek. Kierunkowy czujnik ruchu kierowany do środka oznacza że będziecie mieć więcej ostrych ujęć bezpośrednio w środku fotografii. Oddane kolory oraz ostry i jasny obraz w ciągu dnia z żywymi kolorami i 5MPX matrycą. Rozdzielczość video wynosi 640x480 do 30 sek. W nocy fotopułapka Cuddback pomoże niewidzialnym dla oka światłem podczerwonym z zasięgiem do 17-20m, produkowanym przez 36 wysokowydajnych diod LED. Jako jedyna fotopułapka potrafi jednocześnie robić zdjęcia i filmy

Mozecie ją ustawić aby robiła zdjęcia w określonych odstępach czasowych. W trybie Time-Laps będzie robić fotki podczas dnia bez użycia czujnika ruchu, w okreslonym czasie w zależności od ustawień. Łatwe menu, zrozumiałe, manualne ustawienie czasu ujęć. To wam pozwoli na śledzenie dużych powierzchni takich jak pola, łąki, grunty orne itp. Można wybrać z 8 opcji opóznienia - pauzy od 15 sek. do 30 min. dzieki czemu możecie monitorować wasz obiekt nonstop. Współpracuje z SD kartami od 1-32GB ( sprzedawane oddzielnie ) Możliwość połaczenia z PC za pomoca kabla USB. Fotopułapka jest sprzedawana z Genius Cuddeback Mount System, z paskiem montażowym lub sróbkami do mocowania do drzewa. Fotopułapka pracuje na 4 bateriach tupu D ( sprzedawane oddzielnie ). Aż 50 000 ujęć dzieki jednemu zestawu baterii.

Oczywiście od dostawcy www.FOTOPULAPKI.pl otrzymacie gwarancję, zwiekszoną z 6 do 24 miesięcy, pomoc techniczna oraz polska instrukcje obsługi.

Oferowany towar został rozpakowany w sklepie i na wystawie, był pokazywany klientom. Towar ten nie jest używany, aczkolwiek może nosić ślady użytkowania. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

 

 

Recenzje produktu Kamera Na Drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa

Hore