Kamera na drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa Kamera na drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa 1
Rabat 40%

Kamera na drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1157
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

IBO PL - największy dostawca detaliczny i hurtowy fotopułapek, przedstawia jako gorącą nowość w tym roku fotopułapkę Cuddeback Attac IR.

Fotopułapka mniejszych rozmiarów niż inne od tego producenta, ze specjalnym designem podobnym do drzewa lub jego konaru. Urządzenie to jest wynikiem 25-letniego doświadczenia i tradycji, a rozwój tego modelu następował w trzech ostatnich latach. Jest to urządzenie napakowane wieloma funkcjami. Fotopułapka CUDDEBACK ATTAC IR jest to najszybsze urządzenie tego typu na świecie z zastosowaniem profesjonalnym.

Fotopułapka ta oferuje świetne oprogramowanie. Czas reakcji czujnika ruchu wynosi zaledwie 1/4 sek. Ten parametr umieszcza ją w czołówce najszybszych fotopułapek. Kierunkowy czujnik ruchu kierowany do środka oznacza, że będziecie mieć więcej ostrych ujęć bezpośrednio w środku fotografii. Oddane kolory oraz ostry i jasny obraz w ciągu dnia z żywymi kolorami i 5MPX matrycą. Rozdzielczość video wynosi 640x480 do 30 sek. W nocy fotopułapka Cuddback pomoże niewidzialnym dla oka światłem podczerwonym z zasięgiem do 17-20m, produkowanym przez 36 wysokowydajnych diod LED. Jako jedyna fotopułapka potrafi jednocześnie robić zdjęcia i filmy.

Możecie ją ustawić tak, aby robiła zdjęcia w określonych odstępach czasowych. W trybie Time-Laps będzie robić fotki podczas dnia bez użycia czujnika ruchu, w określonym czasie, w zależności od ustawień. Łatwe menu, zrozumiałe, manualne ustawienie czasu ujęć pozwoli na śledzenie dużych powierzchni takich jak pola, łąki, grunty orne itp. Można wybrać z 8 opcji opóźnienia - pauzy od 15 sek. do 30 min, dzięki czemu możecie monitorować wasz obiekt non stop. Współpracuje z SD kartami od 1-32GB (sprzedawane oddzielnie). Możliwość połączenia z PC za pomocą kabla USB. Fotopułapka jest sprzedawana z Genius Cuddeback Mount System, z paskiem montażowym lub śrubkami do mocowania do drzewa. Fotopułapka pracuje na 4 bateriach typu D (sprzedawane oddzielnie). Aż 50 000 ujęć dzięki jednemu zestawowi baterii.

Towar powystawowy. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

 

 

Recenzje produktu Kamera na drzewo Cuddeback Attac IR - powystawowa

Hore