Obudowa ochronna box do fotopułapek SG550 - powystawowa
Rabat 52%

Obudowa ochronna box do fotopułapek SG550 - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO133550V
Dostępność: Dostępne
62 Zł z VAT 128 Zł

Kompletną ofertę BOXÓW zabezpieczających oraz pozostałych akcesoriów znajdą Państwo w kategorii: Akcesoria do fotopułapek

Obudowa ochronna na zabezpieczenie fotopułapki przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. W modelach z monitorem umieszczonym z przodu ochroni monitor przed zniszczeniem. Wykonane z 2mm blachy !!! Łączenia w 4 miejscach. Jedyny box tego typu na świecie, produkowany na Słowacji. Box ten można rozdzielić na dwie części. Jego tylną część można przymocować do drzewa. Przednia część przykrywa aż 90 % fotopułapki, box jest pomalowany matową, proszkową farbą koloru ciemno zielonego lub brązowego. Przednia część jest łączona z tylną w czterech miejscach, z każdej strony po jednym łączeniu. Jest to NAJLEPSZE I NAJBEZPIECZNIEJSZE zabezpieczenie waszego urządzenia monitorującego w przyrodzie. Otwieranie od dołu, dziurki na śrubki, otwór na opcjonalny adapter zasilający. Obudowa jest skonstruowana i wykonana precyzyjnie, dzięki czemu łatwo się zamyka. Jest wygodna w obsłudze na stałych miejscach pracy na których zdejmujecie tylko przednią część i fotopułapkę.

Polecamy montować z regulowaną linką z zamkiem Master Lock 8 mm do fotopułapek

Oferowany towar został rozpakowany w sklepie i na wystawie, był pokazywany klientom, aczkolwiek towar ten nie był używany, ale może wykazywać oznaki użytkowania. Towar ten nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżką.

Recenzje produktu Obudowa ochronna box do fotopułapek SG550 - powystawowa

Ten produkt nie ma żadnych recenzji.

Hore