Obudowa ochronna do fotopułapek SPROMISE S108/S128/S358/S328/S308 - stary model

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO133SPROM
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępne
145 Zł z VAT

Obudowa bezpieczeństwa jest przeznaczona do starych modeli fotopułapek TETRAO Spromise, konkretnie do modeli S308 i S328. Przed złożeniem zamówienia, prosimy skontrolować kompatybilność fotopułapki z obudową. Nowy model fotopułapki nie jest kompatybilny ze starą obudową.

Kompletną ofertę BOXÓW zabezpieczających oraz pozostałych akcesoriów znajdą Państwo w kategorii: Akcesoria do fotopułapek

Obudowa ochronna na zabezpieczenie fotopułapki przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. W modelach z monitorem umieszczonym z przodu ochroni monitor przed zniszczeniem. Wykonane z 2mm blachy !!! Łączenia w 4 miejscach. Jedyny box tego typu na świecie, produkowany na Słowacji. Box ten można rozdzielić na dwie części. Jego tylną część można przymocować do drzewa. Przednia część przykrywa aż 90 % fotopułapki, box jest pomalowany matową, proszkową farbą koloru ciemno zielonego lub brązowego. Przednia część jest łączona z tylną w czterech miejscach, z każdej strony po jednym łączeniu. Jest to NAJLEPSZE I NAJBEZPIECZNIEJSZE zabezpieczenie waszego urządzenia monitorującego w przyrodzie. Otwieranie od dołu, dziurki na śrubki, otwór na opcjonalny adapter zasilający. Obudowa jest skonstruowana i wykonana precyzyjnie, dzięki czemu łatwo się zamyka. Jest wygodna w obsłudze na stałych miejscach pracy na których zdejmujecie tylko przednią część i fotopułapkę.

Polecamy montować z regulowaną linką z zamkiem Master Lock 8 mm do fotopułapek

Recenzje produktu Obudowa ochronna do fotopułapek SPROMISE S108/S128/S358/S328/S308 - stary model

Hore