WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa 1
Rabat 46%

WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO958
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

IDŹCIE DO PRZODU Z POSTĘPEM CZASU ! www.FOTOPULAPKI.pl OFERUJE WAM EKSKLUZYWNĄ NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU - SUPER WYDAJNA FOTOPUŁAPKA Z PRZENOSZENIEM DANYCH ZA POMOCĄ WIFI !

Fotopułapka od najszybciej rozwijającego się producenta WILDGAME, którego IBO www.fotopulapka.pl jest przedstawicielem w Polsce, Słowacji i Czechach. WIFI fotopułapka WILDGAME IR10X mini jest to całkowicie innowacyjne urządzenie monitorujące. Tą absolutną nowość oferuje wam jedynie www.FOTOPULAPKA.pl  Ta 10 MPx kamera z przeznaczeniem do wykożystania w przyrodzie jest świetnej jakości monitorującym urządzeniem z 36-cioma wysoko wydajnymi diodami iluminatora podczerwieni z dosięgiem do 15m. WIFI fotopułapka WILDGAME IR10X mini ma zasięg 100-150m oraz możliwość przyłączenia modułu YN1 (nie jest częścią zestawu). Możliwość nagrywania filmów video w dzień i w nocy oraz świetne fotki z rozdzielczością 10MPx, 1,9X1.4 " LCD wyświetlacz. Jest to tylko minimum jakie oferuje wam ta wifi fotopułapka WILDGAME IR10X mini. Fotopułapke można połączyć z PC za pomocą kabla USB , który jest dostarczany w zestawie. Wifi Fotopułapka WILDGAME IR10X mini jest zasilana 8 bateriami AA (nie są częscią zestawu), akceptuje kartę pamięci do16 GB ( nie jest częścią zestawu )Polecamy zamówić !

Towar, który został rozpakowany w sklepie i na wystawie, był pokazywany klientom.Towar ten nie jest używany, aczkolwiek może nosić ślady użytkowania. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

Cechy urządzenia:

Komunikacja z fotopułapką za pomocą drogi radiowej. Za pomocą WiFi modułu mozna w prosty sposób połączyć się z jakimkolwiek urządzeniem obsługującym WiFi. Połącznie Ipod ze swoim laptopem / notbookiem a w prosty sposób ściągajcie zarejestrowane materiały bez potrzeby fizyckiego kontaktu  z fotopułapką. Komunikacja WiFi jest możliwa aż do 100-150m. Dobre dla policji, ornitologów, ochrone mienia, nieruchomości, osób, farm, rybników, W prosty sposób kontrolujcie okolice waszego domu, auta, albo innego stanowiska.

 • Działa jak standardowe fotopułapki, które poznacie
 • Łączenie się za pomocą WiFi, opcjonalnie z modułem YN1
 • 36szt. wysoko wydajnych diod iluminatora podczerwieni
 • Zasięg iluminatora do 15 m.
 • Mozliwość robienia filmów video w ciągu dnia i nocy
 • Zdjęcia do 10 MPx
 • 1,9X1.4" niebieski wyświetlacz LCD
 • Szybki czas reakcji
 • Opakowanie zawiera USB kabel

Zalety: niezawodna, świetna jakość, wytrzymała, jakość za rozsądną cenę

   

  Recenzje produktu WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa

  Hore