WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa 1
Rabat 45%

WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO958
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Fotopułapka od najszybciej rozwijającego się producenta WILDGAME, którego przedstawicielem w Polsce, Słowacji i Czechach jest firma IBO. WIFI fotopułapka WILDGAME IR10X mini jest to całkowicie innowacyjne urządzenie monitorujące. Tę absolutną nowość oferuje wam jedynie www.FOTOPULAPKA.pl.

10 MPx kamera z przeznaczeniem do wykorzystania w przyrodzie jest świetnej jakości monitorującym urządzeniem z 36-cioma wysoko wydajnymi diodami iluminatora podczerwieni z dosięgiem do 15m. WIFI fotopułapka WILDGAME IR10X mini ma zasięg 100-150m oraz możliwość przyłączenia modułu YN1 (nie jest częścią zestawu). Możliwość nagrywania filmów video w dzień i w nocy oraz świetne fotki z rozdzielczością 10MPx, 1,9X1.4". LCD wyświetlacz. Jest to tylko minimum jakie oferuje wam ta WIFI fotopułapka WILDGAME IR10X mini. Fotopułapkę można połączyć z PC za pomocą kabla USB, który jest dostarczany w zestawie. Wifi Fotopułapka WILDGAME IR10X mini jest zasilana 8 bateriami AA (nie są częścią zestawu), akceptuje kartę pamięci do16 GB (nie jest częścią zestawu). 

Towar powystawowy. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

Cechy urządzenia:

Komunikacja z fotopułapką za pomocą drogi radiowej. Za pomocą WiFi modułu mozna w prosty sposób połączyć się z jakimkolwiek urządzeniem obsługującym WiFi. Połącznie Ipod ze swoim laptopem/notebookiem a w prosty sposób ściągajcie zarejestrowane materiały bez potrzeby fizycznego kontaktu  z fotopułapką. Komunikacja WiFi jest możliwa aż do 100-150m. Dobre dla policji, ornitologów, ochrony mienia, nieruchomości, osób, farm, wędkarzy. W prosty sposób kontrolujcie okolice waszego domu, auta, albo innego stanowiska.

 • Działa jak standardowe fotopułapki
 • Łączenie się za pomocą WiFi, opcjonalnie z modułem YN1
 • 36 szt. wysoko wydajnych diod iluminatora podczerwieni
 • Zasięg iluminatora do 15 m
 • Możliwość robienia filmów video w ciągu dnia i nocy
 • Zdjęcia do 10 MPx
 • 1,9X1.4" niebieski wyświetlacz LCD
 • Szybki czas reakcji
 • Opakowanie zawiera USB kabel

Zalety: niezawodna, świetna jakość, wytrzymała, jakość za rozsądną cenę

   

  Recenzje produktu WIFI Fotopułapka WILDGAME X10 mini - powystawowa

  Hore