EKO Środek przeciwmgielny do szkła oraz optyki TETRAO 100 ml

Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
33 zł brutto
  • Nadaje się do optyki myśliwskiej
  • Zapobiega parowaniu szkła i plastiku
  • Nie należy stosować w pobliżu dzieci

Środek przeciwmgielny TETRAO to preparat nanocząsteczkowy, który zapobiega parowaniu szkła, tworzyw sztucznych oraz pleksi, poprawiając tym samym ich widoczność. Nadaje się do lunet, lornetek lub innych soczewek i optyki, a także do okularów, szyb samochodowych, lusterek pojazdów i innych powierzchni.

Sposób użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Powierzchnia szkła musi być dokładnie oczyszczona, odtłuszczona i wysuszona przed nałożeniem. Do odtłuszczania polecamy uniwersalny środek czyszczący TETRAO. Na suchą, czystą i odtłuszczoną powierzchnię nanieść środek TETRAO za pomocą atomizera, w ilości 5-15 ml na metr kwadratowy. Po nałożeniu rozprowadzić produkt bardzo lekkim dociskiem ręcznikiem papierowym lub mało chłonną tkaniną okrężnymi ruchami, tak aby uzyskać równomiernie nawilżoną powierzchnię.

Odczekaj około 3 minuty, a następnie wypoleruj ściereczką do optyki. Po wypolerowaniu chronić powierzchnię przed kontaktem z wodą lub ścieraniem mechanicznym przez co najmniej 1 godzinę. Po 2 godzinach od aplikacji reakcja jest zakończona, a jej skuteczność można sprawdzić oddychając na powierzchnię obszaru na którym został naniesiony preparat. Powtórz powyższą procedurę 2 razy. Dodatni wynik bez zaparowania jest widoczny i utrzymuje się przez 2-6 tygodni. Po zmniejszeniu skuteczności powtórzyć aplikację.

Uwaga dotycząca bezpieczeństwa:
W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć bieżącą wodą. W przypadku kontaktu z soczewkami kontaktowymi usunąć je z oczu. Jeśli podrażnienie utrzymuje się, wezwać pomoc medyczną. Po użyciu dokładnie umyj ręce.

Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5-35°C. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Skład: woda, etanol, dodatki
Data ważności: podana na opakowaniu

Wyprodukowano na Słowacji.

Recenzje produktu EKO Środek przeciwmgielny do szkła oraz optyki TETRAO 100 ml

Hore