Luneta celownicza Kahles K624i 6-24x56i MSR/Ki - wieżyczka z prawej strony

Kategoria: KAHLES optyka
Kod produktu: KAH-K624i-10605
Gwarancja: 10 lat
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Twoja cena:
11 709 zł z VAT
Obecna cena: 13 009 zł
  • Niezwykle szerokie pole widzenia
  • Opatentowana regulacja paralaksy w zakresie od 50 m do nieskończoności
  • Podświetlana siatka celownicza w 1. płaszczyźnie ogniskowej
  • Przydatna funkcja ZERO STOP
  • Kierunek ustawienia CW lub CCW

Jeśli szukasz wysokiej jakości, niezawodnej i bogatej w funkcje lunety celowniczej, Kahles K624i jest zdecydowanie właściwym wyborem dla Ciebie. Szereg wbudowanych funkcji pomaga każdemu profesjonalnemu strzelcowi osiągnąć najlepsze wyniki. Strzelanie z dużej odległości nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki rozdzielczości 6-24x umożliwia szeroki zakres opcji zapewniających optymalny komfort. Obiektyw o średnicy 56 mm gwarantuje szerokie pole widzenia. Regulowana paralaksa od 50 m do nieskończoności zapewnia nieograniczone możliwości celowania. Podświetlany punkt celowniczy MSR/Ki idealnie komponuje się z montażem, zapewniając wyjątkowość strzelania taktycznego. Krzyż znajduje się w 1. płaszczyźnie ogniskowej. Wbudowane funkcje takie jak ustawienie CW lub CCW, Windage left or right zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych, ZERO STOP niewątpliwie ułatwi sytuację każdemu strzelcowi nawet w najgorszej pogodzie czy warunkach oświetleniowych. Do wykonania tej lunety użyto twardego anodyzowanego aluminium, które nie zna przeszkód w żadnej sytuacji. Luneta pokryta jest matową czarną powłoką, która doskonale chroni ją przed wszelkimi wpływami, takimi jak woda, śnieg, kurz i inne zanieczyszczenia. Wnętrze wypełnione jest azotem, który zapobiega przedostawaniu się wody i parowaniu. Średnica tubusu wynosi 34 mm. Długość lunety wynosi 405 mm, a waga 950 g. Przeżyj niezapomniane przygody strzeleckie dzięki wysokiej jakości lunecie celowniczej Kahles K624i 6-24x56i.

Kierunek regulacji CW lub CCW - funkcja ta jest regulowana w zależności od modelu lunety, wysokości i wiatru. Regulacja zgodnie z ruchem wskazówek zegara (=cw) lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara (=ccw).

Windage left or right - funkcja ta zapewnia doskonałą obsługę i ergonomię dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu elementów sterujących. Bez żadnego ruchu wszystkie informacje są wyświetlane w polu widzenia lunety. Opatentowane centralne rozmieszczenie w górnej części lunety gwarantuje wygodną obsługę zarówno prawą, jak i lewą ręką. Z punktu widzenia ergonomii umieszczone jest w taki sposób, aby osoby praworęczne lub leworęczne nie miały problemu z jego regulacją.

Funkcja ZERO STOP – funkcja ta pozwala strzelcowi intuicyjnie i szybko odnaleźć wskaźnik zera i dostosować się do warunków celowania.

MIL - rozdzielczość kliknięć w MRAD. Jedno kliknięcie o wartości 0,1 MRAD odpowiada przesunięciu o 1 cm w odległości 100 metrów.

Parametry produktu:

Powiększenie: 6-24x
Średnica obiektywu: 56 mm
Źrenica wyjściowa: 9,4 - 2,3 mm
Odsunięcie od oka: 90 mm
Pole widzenia na 100 m: 6,8 - 1,7 / 100 m
Korekcja dioptrii: +2 / -3,5 dpt
Współczynnik zmierzchowy: 18,3 - 36,7
Korekcja kliknięcia: 0,1 MRAD, ¼ MOA
Paralaksa: tak, 50 m - nieskończoność
Średnica tubusu: 34 mm
Płaszczyzna ogniskowa: 1. płaszczyzna ogniskowa
Rodzaj punktu: podświetlany
Krzyż celowniczy: MSR/Ki
Materiał: twarde anodowane aluminium
Wypełnienie: azotem
Gwarancja: 10 lat
Długość: 405 mm
Waga: 950 g

Zawartość opakowania:

Luneta celownicza Kahles K624i 6-24x56i SKMR4
Zakrywki
Szmatka do czyszczenia optyki
Bateria

Recenzje produktu Luneta celownicza Kahles K624i 6-24x56i MSR/Ki - wieżyczka z prawej strony

Hore