Steiner 8x56 PRO

Kategoria: Lornetki
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Steiner - Świetny sprzęt, dopracowany po wielu latach testowania i rozwoju. Wynikiem tego jest specjalnie zaprojektowana lornetka z optymalną optyką do wykożystania w myślistwie. Połączenie fluoru oraz specjalnych związków mineralnych gwarantuje jasne przenoszenie obrazu. Obraz jest ostry z wysokim kontrastem aż do krajów soczewek. Rozproszenie światła jest redukowane do minimum.

Powiększenie
W oparciu o testy oraz współpracę z myśliwymi z całego świata, lornetka ta została zoptymalizowana na potzreby nocnego polowania. Wyjątkowa optyka zapewnia komfort oraz kontrast, również w ekstremnych warunkach.

NBR-Longlife - powłoka gumowa
Specjalnie skonstruowana powłoka gumowa lornetki jest wytrzymała, dobrze przylegajaca. Wytrzymała w chłodzie, gorącu oraz deszczu. Gumowa powłoka withstands chroni waszą lornetke również w słonej wodzie oraz od wibracji dźwiękowych.

Ekstremna wytrzymałość
Wykożystanie specjalnych włókien na lepszą ochronę przed ciepłem oraz korozji. Dzięki tym materiałom lornetka ta jest praktycznie niezniszczalna. Materiały wykożystane do produkcji lornetki są ekstremnie wytrzymałe, gwarantują niską wagę oraz kompaktowy dizajn.

High Contrast- Optics
System optyczny firmy STEINER. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością w bardzo kożystnej cenie. Oferuje bardzo ostry oraz kontrastowy obraz podczas jakichkolwiek warunków oświetlenia, zarówno na słońcu jak i o zmierzchu.


Zastosowanie
Polowanie oraz obserwacja zwierząt
wodoszczelność
do 3 metrów
powiększenie 8x
średnica objektywu 56 mm
Jasność 49
Pole widzenia na 1000 m 122 m
Sprawność zmierzchowa: 21,2
Źrenica wyjściowa: 7 mm
Minimalna odległość ostrzenia: 2,3 m
Waga: 1140 g
Rozmiary (SxVxG)
142 x 182 x 80 mm
Temperatura pracy
od -20°C do +80°C

Opakowanie zawiera futerał, paski na futerał oraz lornetke, neoprenowe przykrywki okularów.

Recenzje produktu Steiner 8x56 PRO

Hore