Pakowarka próżniowa żywności FoodSaver V3840-I Pionowa

Kod produktu: FS-V3840
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Produkcja modelu Foodsaver V3840 została zakończona, zastąpił go wydajniejszy model: Foodsaver FFS3190X

Urządzenia do próżniowego pakowania żywności FoodSaver wykorzystują wytrzymałą profesjonalną folię rowkowaną, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc tym samym próżnię. Artykuły spożywcze zapakowane w ten sposób oraz zamrożone mają przedłużony okres przydatności do spożycia z 6 miesięcy do 2-3 lat (mięso, warzywa, owoce). W lodówce okres przydatności do spożycia przedłuża się do 6 miesięcy. Worki wykonane ze specjalnej folii mogą być myte i ponownie wykorzystane. Mrożonki mogą być gotowane w tej folii, rozmrożone bądź też podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

W zestawie: wężyk do odsysania powietrza z pojemników!

Wysokiej jakości urządzenie do próżniowego pakowania żywności FoodSaver, zapewniające maksymalne przedłużenie okresu przydatności do spożycia! Absolutna nowość w świecie urządzeń do próżniowego pakowania żywności!

Auto-Detekcja!
Urządzenie automatycznie wykrywa płyny w artykułach spożywczych oraz automatycznie przełącza się do trybu odsysania mokrych artykułów.

Technologia: CrushFreeTM natychmiastowe uszczelnienie!
Poprzez naciśnięcie przycisku zatrzymania następuje natychmiastowe zatrzymanie wysysania powietrza oraz automatyczne przejście do trybu zgrzewania – dzięki tej funkcji nie dojdzie do zmiażdżenia miękkich produktów takich jak np. wypieki, chleb, ryby itp.

 • 2 prędkości pakowania próżniowego dla suchych i mokrych artykułów spożywczych
 • Automatyczne wykrywanie worków i zgrzanie w trybie handsfree
 • Pionowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce na stole w kuchni
 • Szybka i prosta obsługa Hands Free za pomocą jednego przycisku
 • Technologia CrushFreeTM zabezpieczająca miękkie artykuły przed zmiażdżeniem np. wypieki, chleb, ryby itp.
 • VacPulse Pełna kontrola podczas odsysania powietrza i zgrzewania chroniąca miękkie produkty
 • Ciśnienie: 0,6 bara

Dzięki urządzeniu FoodSaver mogą państwo dłużej przechowywać żywność bez obawy zakażenia bakteriami. Artykuły spożywcze w środowisku próżniowym mają dłuższy okres trwałości w odróżnieniu od artykułów przechowywanych luzem. Przechowywanie żywności niezgodnie z zasadami higieny zagraża zdrowiu oraz życiu! Urządzenie do próżniowego pakowania żywności FOODSAVER V3840-I to inwestycja, która szybko się zwróci. Dzięki pionowej konstrukcji urządzenie oszczędza miejsce! Próżniowe zabezpieczanie żywności to oszczędność czasu oraz ciężko zarobionych pieniędzy – żywność pakowana w ten sposób nie psuje się, dzięki czemu nie ma strat. Zgrzewarki próżniowe żywności FOODSAVER importuje ekskluzywnie na obszar Polski IBO PL ŁOWIEC www.IBOPL.pl Już nigdy więcej nie zaznasz zepsutego i śmierdzącego jedzenia.

Napięcie: 220 V, 50 Hz
Moc: 125 W
Rozmiary(dxsxw): 425 x 264 x 155 mm
Waga: 4,35 kg
Gwarancja: 2 lata

Zawartość opakowania:

 • Rolka folii: szerokość 280 mm, długość 3 m - 1x
 • Woreczki o pojemności 3,78 l - 1x
 • Woreczki o pojemności 0,94 l - 1x
 • Pojemnik próżniowy - 1x
 • Zatyczka próżniowa do butelek - 1x
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Recenzje produktu Pakowarka próżniowa żywności FoodSaver V3840-I Pionowa

Tomasz
Doskonałe urządzenie, jeśli dużo gotujesz i musisz te potrawy później przechować. Nadaje się również do pakowania żywności, której nie można kupić w małych ilościach.
Laura
łatwa obsługa i dobrze zgrzewa

Hore