Fotopułapka TETRAO Spromise S358 30Mpx 940nm MMS/4G

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1052
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępne
1 709 zł z VAT
 • Funkcja wysyłania video
 • Polskie menu
 • Wideo HD w rozdzielczości 1080p 30fps z dźwiękiem
 • Matryca 30 Mpx = fotografie w realnej rozdzielczości 12 Mpx
 • Dwukierunkowa komunikacja poprzez aplikację lub kody SMS
 •  Absolutnie niewidzialny iluminator podczerwieni w spektrum 940nm
 • Duży, kolorowy 2,4" wyświetlacz LCD
 • Ekstra długi czas pracy na 12 szt. baterii AA
 • Szybkie uruchomienie spustu migawki po wykryciu ruchu (poniżej 0,6 sek.)
 • Solidny korpus z realistycznym kamuflażem   

Fotopułapka Spromise S358 to nowsza, innowacyjna wersja fotopułapki Spromise S128. Jest najbardziej innowacyjną fotopułapką na rynku, głównie dzięki funkcji wysyłania nie tylko zdjęć na telefon, ale również filmów video na e-mail - jako jedyna oferuje taką funkcję. Nowy iluminator podczerwieni ma o 40% większa moc w porównaniu do modeli S128 i S108. Fotopułapka oferuje niezwykle szybką odezwę softwearu oraz szybkie wysyłanie MMS i e-mail. Szybkość uruchomienia spustu migawki po wykryciu ruchu wynosi 0,6 sek. Fotopułapka posiada funkcję fotografowania seryjnego, fotografując do 10 zdjęć jedno za drugim, dzięki czemu nic nie umknie z jej pola widzenia. Dodatkową zaletą jest wysyłanie niezmniejszonych automatycznie zdjęć w oryginalnym rozmiarze.Fotopułapka obsługuje wszystkich popularnych operatorów GSM tj. T-Mobile, Heyah, Orange, Plus Gsm, Play, Virgin. Po wprowadzeniu numeru telefonu wysyła szybko na telefon komórkowy lub e-mail informacje, przez co nadaje się zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, pszczelarzy, myśliwych, rolników, strażników leśnych oraz funkcjonariuszy Lasów Państwowych.

Na chwilę obecną absolutna nowość oraz najlepszy model fotopułapki na rynku pod względem wydajność/cena, z dwukrotnie dłuższym czasem działania na komplecie baterii. Żadna inna fotopułapka nie oferuje tylu przydatnych funkcji co model SPROMISE S328.

Nowe, przejrzyste menu w języku polskim ułatwia wprowadzanie ustawień. Video w jakości HD z rozdzielczością 1080p 30fps z dźwiękiem pozwala na najwyższą jakość nagrań w miejscu monitorowania. Realna rozdzielczość (bez sztucznego dzielenia pixeli) 30MPX zapewni wysokiej jakości ujęcia. Pozwala to na uchwycenie wszystkich monitorowanych szczegółów zarówno w ciągu dnia, jak też w nocy. Zarejestrowane ujęcia zapisywane są na karcie SD pojemności do 32 GB. Zabudowany duży 2,4" monitor umożliwia oglądanie zarejestrowanych ujęć bezpośrednio w terenie.

SPROMISE S358 to idealny pomocnik zarówno do pilnowania majątku, jak i monitoringu zwierzyny na nęcisku. Wysokiej jakości diody o niewidzialnej wiązce 940nm zapewnią dobrą widoczność podczas fotografowania nocnego z zasięgiem do 23 m. Dopracowany kamuflaż pozwala na lepsze ukrycie fotopułapki przed człowiekiem oraz zwierzyną. Przesył zdjęć na telefon lub e-mail umożliwia pełną kontrolę na stanowisku monitorowania oraz schwytanie złodzieja na gorącym uczynku, jak też natychmiastową informację o zwierzynie, która pojawiła się na nęcisku. Moduł GSM pozwoli na przesyłanie zdjęć na telefon lub na e-mail. Nowa, najwydajniejsza antena radzi sobie z uchwyceniem sygnału lepiej aniżeli niejeden telefon komórkowy.

Ustawienia w fotopułapce można wprowadzać również za pomocą dwukierunkowej komunikacji z domu. Prosta obsługa z telefonu, tabletu lub komputera. Obsługa za pomocą aplikacji lub kodów sms. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia monitorującego SPROMISE S358 12Mpx 940nm jest: www.FOTOPULAPKA.pl

W celu dodatkowego zabezpieczenia fotopułapki zachęcamy do zakupu specjalnej obudowy ochronnej, zabezpieczającej urządzenie przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Jest to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie do ochrony waszego urządzenia monitorującego w przyrodzie, skonstruowane do każdej fotopułapki tak, aby idealnie pasowało. Obudowę polecamy zabezpieczyć linką stalową MasterLock.

Aplikację, za której pośrednictwem w prosty sposób ustawicie Państwo swoją Fotopułapkę SPROMISE S358 pobierzecie TUTAJ. Na komputerze skonfigurujcie wszystkie ustawienia, powstały plik należy skopiować na kartę SD, z której korzystacie w fotopułapce - ustawienie jest szybkie i łatwe.

Aplikację, dzięki której mogą Państwo obsługiwać swoja fotopułapkę SPROMISE S358 MMS/GPRS w komfortowy sposób ze swojego smartfonu, możecie pobrać TUTAJ.

Nasze zalecenie: w wewnętrznej części fotopułapki znajduje się nalepka, na której zapisany jest numer IMEI Twojej fotopułapki. Przed umieszczeniem jej w wybranym przez siebie miejscu zapisz lub zrób zdjęcie tego numeru. W przypadku przypadkowej utraty lub kradzieży przez złodzieja, możesz namierzyć fotopułapkę za pomocą modułu GSM z pomocą swojego operatora komórkowego lub policji. Namierzenie urządzenia nastąpi w momencie, gdy ponownie zaloguje się do sieci GPRS.

Numer IMEI (International Mobile Equipment Identity) – to unikalny numer nadawany przez producenta urządzenia.

Specyfikacja:

Ilumintor: absolutnie niewidzialny - 940 nm
Zasięg iluminatora: do 23 m
Rozdzielczość zdjęć: 12 / 30 Mpx
Frekwencja wideo (fps): 30 klatek / sek
Rozdzielczość wideo: QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)
Długość wideo: 1 - 30 sek
Nagrywanie dźwięku: Tak
Szybkość spustu migawki: do 0,6 sek
Przerwy czasowe: 0 sek - 60 min
Czułość czujnika ruchu: Niska / Normalna / wysoka
Kąt widzenia obiektywu: 52°
Fotografowanie seryjne: Tak (1 - 10 fotografie)
Funkcja czaso-zbiorcza time laps: Tak (30 sek. - 8 godz.)
Moduł MMS / GPRS: Tak
Obustronna komunikacja: Tak (aplikacja / kody SMS)
Możliwość wysyłania wideo
Tak
Obsługa operatorów GSM: T-Mobile, Orange, Play, Heyah, Plus ...
Ustawienie czasu fotografowania: Tak, możliwość ustawienia 2 czasów
Zabudowany ekran: Tak, kolorowy LCD 2,4"
Informacje pokazane na zdjęciu: Data, godz., temperatura, stan baterii 
Obsługa kart SDHC: do 32 GB
Zasilanie: 4x AA, 8x AA lub 12x AA (polecamy dla dłuższego działania), możliwość wykorzystania akumulatorów typu NiMH / 6V z zewnętrznego źródła
Gwint statywowy: Tak
Port USB: Tak
Waga: 380 g
Rozmiary: 152 x 124 x 90 mm
Temperatura pracy: -20°C - +60°C
Zawartość opakowania: fotopułapka, ultra wydajna antena, kabel micro USB, pasek, instrukcja w języku polskim

Zawartość opakowania:

 • 1x Fotopułapka Spromise S358
 • 1x Kabel USB
 • 1X Pasek do montażu
 • 1x Instrukcja PL

Zobacz recenzję tego produktu na naszym blogu: TUTAJ

Recenzje produktu Fotopułapka TETRAO Spromise S358 30Mpx 940nm MMS/4G

Anonym
Funkcja wysyłania wideo jest super, żadna inna fotopułapka nie pozwala na takie coś.
Anonym
Najlepsza fotopułapka, jaką mam. Mam kilka od różnych producentów, ale ta robi najlepsze zdjęcia i wysyła je najszybciej

Hore