Rabat -20%
do
:
Dni
:
godz.
:
min.
 
sek.
-20%
Dla profesjonalistów
Top jakość

Buty trekkingowe TETRAO Martes UNI

Kod produktu: TX-GT-MAR
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
  • Wysoka oddychalność
  • Szczotkowana skóra w połączeniu z wytrzymałym nylonem
  • Oddychająca w 4 kierunkach wyściółka AIRMESH
  • Podeszwa PU DoubleDensity

Buty trekkingowe TETRAO Martes są idealne dla wymagających turystów pieszych i myśliwych. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoki komfort i ochronę w zróżnicowanym terenie. Cholewka buta wykonana jest ze szczotkowanej skóry, która jest oddychająca i jednocześnie odpycha wodę. Wewnętrzna wkładka wykonana jest z 4-kierunkowej wyściółki AIRMESH, która zapewnia doskonałą oddychalność i izolację termiczną. Podeszwa PU DoubleDensity jest odporna na ścieranie i charakteryzuje się doskonałą przyczepnością w zróżnicowanym terenie. Wzmocniona okolica kostki zapewnia wsparcie i ochronę przed ostrymi przedmiotami. Obuwie nadaje się do terenu B, czyli do średnio wymagających warunków, takich jak drogi kamieniste, śnieg, woda. Nadaje się do użytku przez cały rok, zarówno podczas pieszych wędrówek, polowań, jak i innych aktywności na świeżym powietrzu. Ich nazwa wzięła się od kuny (łac. Martes), która charakteryzuje się zwinnością, a w tych butach na pewno nie pozostaniesz w tyle w terenie. Wypróbuj nowe buty trekkingowe TETRAO Martes i ciesz się komfortem pieszych wędrówek i polowań.

Te buty nadają się do terenu B:

Obuwie klasy B idealnie nadaje się na kilkudniowe wycieczki, na lekko stromy teren skalisty, polowania w trudnych warunkach, kamieniste górskie drogi oraz drogi o twardej nawierzchni ze sztucznym zabezpieczeniem terenu. Kategoria B, buty przeznaczone są nie tylko do zimowego chodzenia po śniegu, bez problemu radzą sobie także z letnimi warunkami w zróżnicowanym terenie. Dzięki solidnej konstrukcji i wytrzymałej podeszwie buty nadają się również do lekkiej wspinaczki i via ferrat. Kategoria B to idealny wybór do szerokiego zakresu zastosowań myśliwskich i zapewni komfort noszenia przez cały rok.

Zalety:

Wysoka oddychalność i izolacja termiczna dzięki zastosowaniu szczotkowanej skóry i 4-kierunkowej podszewce AIRMESH
Wzmocniona okolica kostki zapewnia wsparcie i ochronę przed ostrymi przedmiotami
Wytrzymała podeszwa PU DoubleDensity zapewniająca doskonałą przyczepność w zróżnicowanym terenie
Niska waga zapewniająca maksymalny komfort noszenia

Parametry produktu:

Kolor: brązowy
Materiał: szczotkowana skóra w połączeniu z wytrzymałym nylonem
Cholewka: szczotkowana skóra
Wkładka: 4-kierunkowa wyściółka AIRMESH
Podeszwa: PU DoubleDensity
Waga: 938 g 1 but (rozmiar: EU 42), 1876 g para (rozmiar: EU 42)
Kategoria obuwia: odpowiednie na teren B

Zawartość Paczki:

Buty trekkingowe TETRAO Martes

Kupując produkty nowoczesnej i profesjonalnej marki TETRAO, wspierasz powrót zagrożonego gatunku głuszca (Tetrao urogallus) do natury. IBO PL ŁOWIEC bierze aktywny udział w zwiększaniu populacji tego gatunku na wolności, jednocześnie poprawiając jakość środowiska, w którym żyje.

Recenzje produktu Buty trekkingowe TETRAO Martes UNI

Hore