Delta Optical - przystępna cenowo optyka dla każdego

Delta Optical została założona w 2002 roku przez grupę ludzi z pasją do optyki. Dzięki długotrwałym naciskom na wysoką jakość swoich produktów w przystępnych cenach, w ciągu szesnastu lat zyskał miliony zadowolonych klientów nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Zarówno lornetki, jak i lunety przechodzą rygorystyczne testy w renomowanym niemieckim instytucie DEVA. Testy te potwierdzają tylko wysoką jakość produktów Delta Optical, spełniających najostrzejsze kryteria. Dlatego właśnie mogą sobie pozwolić na przedłużenie gwarancji na swoje urządzenia optyczne - na 5-letnią dla kolimatorów i 10 lat na lornetki i lunety. Optyka tej marki regularnie otrzymuje międzynarodowe nagrody na prestiżowych światowych konkursach. Nic więc dziwnego, że Delta Optical jest również popularna wśród policjantów, ratowników górskich, strażników leśnych i wielu innych stróżów prawa i sił bezpieczeństwa.


Lornetki Delta Optical cieszą się dużą popularnością wśród klientów ze względu na ich doskonałe parametry optyczne, jakość wykonania, ponadczasowy design, a także dzięki ich korzystnej cenie. Są wodoodporne, wypełnione azotem i nadają się do najbardziej wymagających warunków pogodowych. Popularną lornetką jest Titanium 8x56 ROH, która ma wysoką transmisję światła, dzięki czemu jest doskonałym pomocnikiem do obserwacji nawet w warunkach słabego oświetlenia. Bardzo popularne są również modele Forest II, które są popularne ze względu na korzystny stosunek ceny do wydajności. Modele premium wyposażone w najnowocześniejsze technologie znajdują się w serii Chase i Titanium HD.


Lunety Delta Optical spełniają najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających strzelców. Są wypełnione azotem, nie parują i nie tworzą mgły, dzięki czemu idealnie nadają się do obserwacji przy każdej pogodzie. Dzięki wyjątkowo mocnej jednoczęściowej konstrukcji mają wysoką trwałość i długą żywotność. Są one wyposażone w wysokiej klasy soczewki optyczne, które zapewniają krystalicznie czysty obraz, dzięki czemu należą do najlepszych lunet celowniczych na rynku światowym. Wybór krzyży oraz siatek celowniczych jest bardzo zróżnicowany, więc nawet najwięksi koneserzy mogą z niego wybierać. Titanium HD to poszukiwany asortyment, ponieważ zapewnia najwyższą jakość porównywalną z droższymi lunetami innych marek, ale nie musisz wydawać na to kilku tysięcy złotych.

Informacje zwrotne od klientów są kluczowym czynnikiem w produkcji lunet Delta Optical, które wprowadzają innowacje i ulepszają swoje lunety. Dzięki temu spełniają najwyższe standardy i są coraz bardziej popularne wśród strzelców. Nie tylko myśliwi, ale także fani strzelectwa sportowego mogą wybierać z szerokiej gamy modeli.

Pełna oferta optyki Delta Optical znajduje się w naszym sklepie internetowym IBO PL. Dowiedz się więcej tutaj: Pełna oferta optyki Delta Optical