8 powodów, dla których warto zapewnić bezpieczeństwo za pomocą najmniejszej fotopułapki TETRAO Strix18

1. Małe, niepozorne wymiary

„Dyskretna” konstrukcja sprawia, że ​​ta fotopułapka jest prawie NIEWIDOCZNA, umożliwiając dyskretną obserwację zwierząt i ich naturalnego zachowania, bez niepokojenia zwierząt obecnością człowieka. Umożliwia także bezpieczne monitorowanie własnego majątku, tak aby intruzi nie zauważyli go. Dzięki swoim niepozornym wymiarom nie da się go łatwo odnaleźć i zabrać, co zabezpiecza go przed kradzieżą czy uszkodzeniem.

2. Wyraźne zdjęcia nie tylko w dzień, ale także w NOCY

Świetnie radzi sobie z wykonywaniem zdjęć i filmów nie tylko w dzień, ale szczególnie w warunkach nocnych, zapewniając tym samym pełny obraz życia w dziczy 24 godziny na dobę. Bezpieczeństwo i dyskrecja fotopułapki zapewnione jest nawet w nocy, gdyż światło o długości fali 940 nm jest niewidoczne dla zwierząt i ludzkiego oka, co minimalizuje ryzyko zakłócenia naturalnego zachowania zwierząt.

3. Ciągła praca dzięki panelowi słonecznemu

Dzięki możliwości podłączenia do panelu słonecznego model ten eliminuje obawy o wyczerpane akumulatory, zapewniając ciągłą pracę bez konieczności ręcznego ładowania. Ta funkcja zapewnia użytkownikom wygodę i niezawodność, dzięki czemu idealnie nadaje się do długotrwałego oglądania dzikiej przyrody lub ochrony mienia. Dzięki fotopułapce TETRAO Strix18 możesz więc liczyć na trwałą rejestrację zdarzeń, niezależnie od dostępności prądu.

4. Wyjątkowa żywotność baterii, nawet zimą

Fotopułapka wyposażona jest w dwie baterie 18650, co gwarantuje wyjątkową trwałość i minimalizuje konieczność częstej wymiany baterii. Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej wydłużyć żywotność akumulatorów i zminimalizować ich zużycie, jako akcesorium dostępny jest panel słoneczny, który pozwala na długą pracę fotopułapki bez konieczności wymiany baterii.

5. Wysokiej jakości wideo z DŹWIĘKIEM

Fotopułapka TETRAO Strix 18 to nie tylko wysokiej jakości zdjęcia, ale także rejestracja wysokiej jakości dźwięku w filmach, co pozwala bezkompromisowo uchwycić dźwiękowe aspekty natury. Dzięki możliwości uchwycenia czystego dźwięku na filmach, fotopułapka zapewnia najlepsze doświadczenia z obserwacji natury, czy to odgłosów ptaków, szelestu liści czy szumu wody. To niezawodny sprzęt dla miłośników przyrody, którzy cenią sobie nie tylko doskonałe zdjęcia, ale także wysokiej jakości dźwięk w filmach, co składa się na całościowe bogate wrażenia z obserwacji dzikiej przyrody.

6. Nagrywanie na kartę micro SD = brak dodatkowych kosztów eksploatacji

Jest to wydajne i ekonomiczne rozwiązanie do monitoringu przyrody, gdyż nagrywa filmy na karcie micro SD za pomocą czujnika ruchu, co eliminuje konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Dzięki opcji nagrywania filmów po wykryciu ruchu na kartę SD nie musisz płacić operatorom za przesyłanie danych, oszczędzając dodatkowe koszty i mając pełną kontrolę nad swoimi nagraniami. Po obejrzeniu zdjęć i filmów zawsze wita Cię miła niespodzianka i pozdrowienia od zwierząt, co dodaje osobistego charakteru i poprawia komfort użytkowania.

7. Uniwersalne zastosowanie w domu i w terenie

Jest to narzędzie o uniwersalnym zastosowaniu, które zapewnia przegląd tego, co dzieje się nie tylko w przyrodzie, ale także w domu, jako prywatne oko detektywa. Za jego pomocą możesz monitorować, co dzieje się w domu, w ogrodzie i rejestrować aktywność swoich pupili nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Dzięki zasilaczowi USB-C możesz bez problemu obsługiwać go nawet w domu, co daje Ci nie tylko bezpieczeństwo i ochronę, ale także spokój ducha.

8. Rozsądna cena

Fotopułapka charakteryzuje się bardzo przystępną ceną, co sprawia, że ​​jest dostępna dla szerokiego grona użytkowników. Jego stosunek wydajności do ceny jest doskonały, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących niezawodnego narzędzia do monitorowania przyrody lub mienia. b, co jest idealną opcją dla tych, którzy chcą mieć wszystko, czego potrzebują, pod ręką, bez konieczności dodatkowych inwestycji. Możesz cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami i filmami bez konieczności inwestowania dużych sum w drogie urządzenia technologiczne.

Fotopułapkę TETRAO Strix 18 można kupić pod tym linkiem: TETRAO Strix 18