Chroń swoją ziemię przed niechcianą dziką zwierzyną

Chroń swoją zwierzynę przed niechcianą dziką zwierzyną

Czy dzikie zwierzęta niszczą waszą ziemię? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które uwolni cię od tego problemu. W 100% aktywny środek odstraszający odstrasza niechcianą zwierzynę Armacol.

Co to jest Armacol?

Armacol to substancja przypominająca pot ludzki (zapach), którego nie toleruje i unika zwierzyna w zastosowanych miejscach na większe odległości.

Armacol nadaje się do stosowania na drewniane słupki w workach z PVC około 80 centymetrów nad ziemią. Kładziesz materiał na kawałku waty, wkładasz go do przebitej kieszeni i zawiązujesz na słupku. Podczas pracy zawsze noś sprzęt ochronny, taki jak rękawice, okulary ochronne i odzież ochronną. W kontakcie ze skórą usuwanie zapachu zajmuje kilka dni.

100% ochrona autostrad, sadów, szkółek leśnych i innych upraw

Środek odstraszający zwierzynę Armacol jest przeznaczony do ochrony upraw rolnych, sadów, szkółek leśnych i upraw, które są obgryzane i innych szkód spowodowanych przez zwierzynę. Ponadto Armacol służy również do ochrony dróg i autostrad, jest stosowany wzdłuż poboczy dróg, zwierzęta nie chodzą po drogach co zapobiega kolizjom i wypadkom.

ARMACOL z łatwością i skutecznie ochroni Twoją własność i zwierzynę.