Kioski informacyjne w naszych sklepach IBO PL

Ułatwienie klientom ścieżki aktualnych informacji o oferowanym asortymencie produktów i jednocześnie nieustanne postępy w erze cyfrowej, zainspirowały nas do wprowadzenia do naszych sklepów KIOSKU informacyjnego, czyli urządzenia, które spełni to zadanie i pomoże Klientom w sposób interaktywny. Szczególnie w sezonie łowieckim lub ogrodniczym i okresie przedświątecznym, kiedy w sklepach skupia się większa liczba klientów, potencjalnie wydłuża się czas oczekiwania na odpowiedzi na pytania. Są to często proste pytania, na które odpowiedzi można znaleźć za pomocą kilku kliknięć na naszym urządzeniu informacyjnym, oszczędzając w ten sposób czas oczekiwania. 

                                                    
                                                          (Kiosk informacyjny w naszym sklepie)

Kiosk jest używany przez naszych klientów na przykład do przeglądania i kontrolowania oferty z naszej strony bezpośrednio w naszym sklepie. Możesz przeczytać więcej o oferowanych przez nas produktach, obejrzeć filmy o nich, a nawet odpowiednio ocenić pracę naszych pracowników jak też napisać recenzję. Możesz również szybko wyszukać dany produkt, jego aktualną cenę oraz bardziej szczegółowe informacje o produktach, które publikowane są na naszej stronie internetowej za pomocą czytnika kodów kreskowych lub ręcznego wprowadzania. Oczywiście nasz wyszkolony personel jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

                                                          
                                                           (Kiosk informacyjny w naszym sklepie)

W sklepach umieszczamy kioski tak, aby „trafiły” w oczy potencjalnych klientów i przyciągały ich uwagę. Staraliśmy się dostosować projekt do sklepu i jego przeznaczenia. W ten sposób dodano nie tylko element edukacyjny, rozrywkowy, ale także estetyczny. Ten nowoczesny i elegancki obiekt to świetne rozwiązanie. Najciekawsze w kioskach to filmy z ogrodów i terenów łowieckich, które, jak już wspomnieliśmy, są tam kolejno pokazywane.

                                                       
                                                                  (Kiosk informacyjny w naszym sklepie)

A ponieważ klientowi podczas odwiedzin naszego sklepu towarzyszy przez cały rok (żona, dzieci, koledzy...), często się "nudzą", bo nasz sklep nie jest dla nich optymalnym wariantem, mogą wypełnić czas oglądając filmy w kiosku. W ten sposób możemy zaadresować treści multimedialne we właściwym czasie i miejscu, m.in. dla niedocelowej grupy odwiedzających.

Klienci naszych sklepów natychmiast zauważyli nasze nowości w postaci kiosku w sklepie i będziemy szczęśliwi, jeśli przetestujesz je przy następnej wizycie i napiszesz do nas recenzję lub cokolwiek, co może pomóc ulepszyć naszą ofertę produktów i usług.