Korzystanie z elektronicznych obroży dla psów

Elektroniczna obroża treningowa to niezawodne, skuteczne i bezpieczne urządzenie, które nadaje się do szkolenia psów wszystkich ras i rozmiarów od 6 miesiąca życia. Jest to urządzenie szkoleniowe, które wzmocni twój edukacyjny wpływ na psa, a tym samym oduczy go niechcianego zachowania. Obroża odpowiednia dla właścicieli psów, którzy mają problem z przywołaniem psa na świeżym powietrzu, gdy pies ucieka za zwierzyną lub do jakiejś innej dla niego atrakcji.

Pies pod kontrolą

Obroże elektroniczne Dogtrace czeskiego producenta VNT electronics s. r. o. są opracowywane we współpracy z wiodącymi czeskimi kynologami i weterynarzami. Marką kieruje motto „pies pod kontrolą”, a ta filozofia odpowiada funkcji obroży treningowych. Dzięki nim możesz w odpowiednim czasie dokonać korekty niechcianego zachowania, uwzględniając aktualną sytuację i temperament swojego psa. Zapewni to najbardziej efektywny trening i utrwali pożądane zachowanie twojego psa. Z elektroniczną obrożą treningową możesz również osiągnąć lepsze wyniki w konkretnym wzmocnieniu poleceń lub określonych ćwiczeń z różnych gałęzi kynologii.

Jak wybrać odpowiednią obrożę elektryczną?

Elektroniczna obroża treningowa pomoże Ci w bardzo krótkim czasie wychować psa i nauczyć go wykonywania poleceń, ponieważ pies działa na zasadzie komfortu - dyskomfortu, dlatego też stara się unikać nieprzyjemnych doznań. Obroża może być używana dla 6-miesięcznych szczeniąt, które potrafią słuchać podstawowych poleceń. Istnieją modele z zasięgiem od 200 do 2000 metrów i różne kombinacje funkcji, takich jak stymulacja, wzmacniacz, sygnał akustyczny, światło i wibracje. Zaletą jest to, że jedno urządzenie może trenować dwa psy. Nowością jest specjalny model ONE, który ma najmniejszy i najlżejszy odbiornik na świecie. Dlatego nadaje się dla wszystkich ras, w tym dla najmniejszych. Idealne połączenie cech obroży, z którą chcesz pracować, znajdziesz na stronie: https://www.fotopulapka.pl/artykuly-mysliwskie/akcesoria-dla-psow/treningowe-akcesoria-elektroniczne-dla-psow-dogtrace