Wyciągnij zwierzynę w prosty sposób i bez trudu

Potrzebujesz skorzystać z wyciągarki? Wyciągaj skutecznie...

Przedstawiamy przenośne wyciągarki spalinowe czołowego światowego producenta PORTABLE WINCH. W przeciwieństwie do konwencjonalnych wyciągarek, urządzenia Portable Winch są wydajne i kompaktowe. Są tak lekkie, że bez problemu można z nich korzystać w dowolnym miejscu. Wyciągarki są stworzone do pracy w lesie, ogrodzie, podczas holowania zwierzyny, zatopionych pojazdów czy ciągnięcia czegokolwiek innego. Są nieocenionym pomocnikiem szczególnie dla myśliwych w transporcie ustrzelonej zwierzyny z trudno dostępnych miejsc. Jedną z największych zalet tych przenośnych wciągarek jest to, że nie mają ograniczenia długości liny, z której korzystasz. Dla wyciągarek PORTABLE WINCH nie ma znaczenia, czy ciągniesz z odległości 50 metrów, czy nawet 250 metrów. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z wystarczająco długiej liny. 

Pozostałe korzyści? Wyciągarki są przenośne, wydajne – uciąg do 2000 kg, lekkie - na przykład model PCW 3000 waży zaledwie 9,5 kg. Ponadto są łatwe w montażu, pracy i nie wymagają specjalnej konserwacji. To tylko kilka powodów, dla których możesz polegać na kanadyjskich wyciągarkach PORTABLE WINCH!

Zalety wyciągarek:

- Przenośne

- Nieograniczona długość liny

- Wydajne

- Niska waga

- Szybki start

- Łatwe w użyciu

- Wysoki poziom bezpieczeństwa

- Część kabestanu nie wymaga konserwacji

Wybierasz się na polowanie w weekend?

Jeśli planujesz polować z przyjaciółmi lub rodziną w weekend, a nie wiesz, jak później wyciągnąć upolowaną zwierzynę z trudno dostępnego miejsca, to jest to dla Ciebie świetny pomocnik. Przenośna wyciągarka spalinowa PORTABLE WINCH PCW 3000 z kabestanem przewijającym, idealnie nadaje się do tego celu. Możesz jej również używać podczas pracy w lesie, do celów ratunkowych lub holowania łodzi z wody. Możesz jej używać w każdym obszarze, w którym musisz coś ciągnąć, a co najważniejsze - nie potrzebujesz żadnego źródła energii.

www.IBOPL.pl jest wyłącznym przedstawicielem kanadyjskiego producenta przenośnych wyciągarek oraz urządzeń  PORTABLE WINCH

Wyciągarka jest bardzo bezpieczna, łatwa w obsłudze, lekka, niezwykle mocna, osiąga siłę uciągu do 700 kg na jednej linie! Jest napędzana czterosuwowym silnikiem Honda 6x-35 cm3, który może być używany we wszystkich pozycjach.

Jak prawidłowo jej używać?

Użyj pasa o długości 2 metrów do zakotwiczenia wyciągarki, do drzewa, pnia, słupa lub do haka holowniczego pojazdu za pomocą opcjonalnej płyty kotwiącej wyciągarkę. Zasada przewijania kabestanu sprawia, że ​​długość liny nie jest w żaden sposób ograniczona. Możesz przeciągać, co chcesz i gdzie chcesz. W przeciwieństwie do innych wciągarek zapewnia stałą siłę uciągu. Jeden koniec liny jest przymocowany do ładunku, a drugi koniec trzy lub cztery razy owinięty wokół kabestanu czyli głowicy przewijającej. Gdy silnik się uruchomi, głowica przewijająca obraca się automatycznie. 

Rewolucja na rynku!

Przedstawiamy absolutną światową nowość - pierwszą wyciągarkę akumulatorową z kabestanem na świecie

Portable Winch jako pierwszy na świecie wprowadził całkowitą nowość, jaką jest wyciągarka akumulatorowa. Wyciągarka akumulatorowa jest uważana za jedną z największych innowacji od prawie 20 lat. Jest idealna dla myśliwych, właścicieli domków czy łodzi mieszkalnych, dla zawodowych arborystów, zarządców lasów, mechaników i tym podobnych. Wyciągarka akumulatorowa jest w 100% niezawodna i zapewnia użytkownikowi szybkie mocowanie do drzewa, słupa lub pnia lub do wyposażenia holowniczego samochodu. Obsługa wyciągarki Portable Winch PCW3000-Li jest całkowicie prosta. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie mocowanie i możesz zacząć ciągnąć. Długość liny jest również nieograniczona w przypadku modeli akumulatorowych. Konserwacja? Absolutnie żadna! Wyciągarka o maksymalnej sile uciągu 1000 kilogramów jest zawsze i wszędzie w pełni gotowa do użycia. Innymi dużymi zaletami tej rewolucyjnej innowacji firmy Portable Winch jest niewielka waga, dzięki której transport maszyny jest łatwy i niewymagający, pełna niezawodność oraz stała przyczepność. Wyciągarka kabestanowa na akumulator jest cicha, przyjazna dla środowiska, nie emituje żadnych zanieczyszczeń i działa bez zapachu i smogu.

Pełną ofertę PORTABLE WINCH znajdziesz u nas tutaj