Fotopułapka SPYPOINT LINK - MICRO 4G po prostu prosta

Każdego roku firma SPYPOINT wprowadza nowe innowacje i oprócz akcesoriów myśliwskich oferuje również wszelkie dodatki do fotopułapek. LINK MICRO 4G jest najnowszym urządzeniem na rynku, z przełomową innowacją i jest najmniejszą fotopułapką z możliwością wysyłania MMS. Ponadto SPYPOINT oferuje pełne wsparcie i stałą obsługę klienta. Testowany model kamery LINK-MICRO od kanadyjskiego producenta to absolutna nowość na naszym rynku.

Jakość i wykonanie

Obudowa fotopułapki jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wymiary urządzenia wynoszą 79x112x56 mm. Na przedniej stronie fotopułapki znajduje się czujnik ruchu, obiektyw oraz oświetlenie nocne. Cała fotopułapka jest wodoodporna, w tym wymienione powyżej części. Z tyłu fotopułapki znajduje się uchwyt do zamocowania fotopułapki na drzewie, słupie itp..

Bezkonkurencyjna innowacyjność

Fotopułapka SPYPOINT LINK-MICRO 4G nie ma konkurencji pod względem wielkości, szybkości, ani wykonania. Każde opakowanie zawiera, oprócz samego urządzenia, kartę pamięci 8GB i kartę SIM SPYPOINT za darmo. Dzięki temu sprzętowi nie musisz konfigurować karty SIM od zewnętrznych operatorów komórkowych, konto SPYPOINT zrobi to za Ciebie. Możesz ustawić fotopułapkę w krótkim czasie w zaciszu własnego domu, bez manipulowania samym urządzeniem.

Aby rozpocząć korzystanie z urządzenia, musisz pobrać bezpłatną aplikację SPYPOINT LINK na swój smartfon oraz zeskanować aparatem kod QR karty SIM, którą znajdziesz w fotopułapce. W tej aplikacji możesz zobaczyć wszystko: aktualną siłę sygnału, stan baterii, wolne miejsce na karcie SD i dostęp do zdjęć praktycznie 24 godziny na dobę. Obrazy kolorowe i zdjęcia nocne o wysokiej rozdzielczości 10 Mpx zawierają datę, godzinę, temperaturę i fazę księżyca w danym dniu. Zdjęcia są przechowywane bezpośrednio w galerii zdjęć Twojego konta SPYPOINT, gdzie możesz je łatwo sortować. Z czasem reakcji migawki 0,5 sekundy i wykrywaniem ruchu do 30 m, fotopułapki nie ominie żaden ruch. Diody podczerwieni zapewniają wysokiej jakości zdjęcia w nocy.

Korzystne pakiety MMS SPYPOINT LINK-MICRO

Jedną z największych zalet tej pułapki jest to, że wysyłasz nieograniczoną liczbę zdjęć przez pierwsze 30 dni (okres próbny). Po tym czasie dostępne są trzy pakiety, których cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej www.ibopl.pl. Jeśli nie wybierzesz żadnego z oferowanych pakietów, twoje konto zostanie automatycznie włączone do bezpłatnego pakietu 100 zdjęć na miesiąc, z 7-dniową historią zdjęć. Jeśli osiągniesz limit 100 zdjęć w danym miesiącu, możesz kupić kolejny, wyższy pakiet.

Wysoki standard

Myśliwska fotopułapka LINK - MICRO 4G oferuje obecnie najwyższy możliwy standard ze wszystkich fotopułapek. Szczególnie doceniana jest jakość zdjęć, mocne oświetlenie i możliwość zarządzania zdjęciami za pomocą aplikacji mobilnej i konta mySPYPOINT, które jest proste w obsłudze i oferuje kilka innowacyjnych funkcji. Ze względu na swój niewielki rozmiar nie powinna być zauważalna i paść łupem złodziei, co czyni ją wszechstronnym urządzeniem dla myśliwych, miłośników przyrody lub do ochrony własności prywatnej.

Fotopułapkę znajdziesz w naszym e-sklepie: Fotopułapka Spypoint Link-Micro 4G