Kanadyjska, sprawdzona jakość w świecie fotopułapek

Doskonały sprzęt do obserwacji przemieszczania się zwierzyny łownej w rewirze, monitorowania populacji lub interakcji fauny i flory, czy też dla zabawy lub jako monitoring domu. Korzystanie z fotopułapek oferuje nieskończone możliwości. Wykonywanie niesamowitych zdjęć zwierząt w ich naturalnym środowisku jest o wiele łatwiejsze anizeli tradycyjnymi metodami.

Dzikie zwierzęta mają instynktowny i uzasadniony lęk przed człowiekiem, więc czołganie się z telefonem lub aparatem raczej nie przyniesie pożądanych rezultatów lub będzie wymagało niesamowitej cierpliwości. Łatwiejszym rozwiązaniem jest zakup fotopułapki.

Fotopułapki działają na zasadzie wykrywania ruchu i ciepła. Po uruchomieniu wbudowanych czujników ruchu fotopułapka zrobi zdjęcia wszystkiego, co w danej chwili znajduje się przed kamerą. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych typów tych urządzeń. Każde z nich ma nieco inne właściwości, dostosowane do tego, co dla klienta jest najważniejsze. Rodzaj fotopułapki, którą kupisz, wpłynie na jakość zdjęć, które zamierzasz zrobić. Jest też zależny od budżetu, jaki chcesz zainwestować w sprzęt.

Urządzenia te są skuteczną metodą zapewniania ciągłego zbierania materiału, tj. ujęć w postaci zdjęć i filmów, nawet w trudno dostępnych miejscach lub nieprzyjaznych warunkach. Zwykle są bardzo wytrzymałe, a także odporne na różne warunki atmosferyczne.
W przeciwieństwie do standardowego aparatu cyfrowego, kamery w rodzaju fotopułapek są aktywowane przez ruch obiektu lub na podstawie ciepła ciała - w rezultacie nie musisz fizycznie znajdować się w miejscu, w którym ustawiłeś aparat, aby uzyskać pożądane ujęcie.
W naszej ofercie mamy między innymi fotopułapki kanadyjskiej marki SPYPOINT. Wyróżniają się one możliwością wyposażenia w panel słoneczny, który pozwalaja na oszczędność - nie musisz ciągle kupować baterii jako źródła zasilania.

Jako pierwszą przedstawiamy fotopułapkę SPYPOINT LINK-S. Ultrakompaktowa fotopułapka, która rejestruje każdy ruch dzięki szybkiej reakcji wyzwalania migawki - w zaledwie 0,7 sekundy. Opakowanie zawiera akumulator, instrukcję w języku polskim, kabel USB, pasek do mocowania urządzenia, uchwyt montażowy i aktywną kartę SIM, którą wkładasz do urządzenia i od razu możesz rozpocząć zbieranie wyjątkowych ujęć! Fotopułapka posiada bardzo proste i przejrzyste menu z szybkimi ustawieniami, wystarczy sparować fotopułapkę za pomocą aplikacji w telefonie. W pakiecie otrzymujesz aż 100 bezpłatnych zdjęć miesięcznie dożywotnio.

Zdjęcia powyżej limitu są płatne zgodnie z cennikiem, który sprawdzisz tutaj: Cennik

Nową i ciekawą funkcją jest regulowane pole widzenia, które dzięki zakrzywionemu obiektywowi może uchwycić od 5 do 80 stopni. Na zdjęciach znajdują się przydatne informacje tj. data, godzina, temperatura i faza księżyca.
Największą zaletą tych urządzeń jest wspomniane już ładowanie słoneczne, które pozwala zaoszczędzić czas poświęcony na wymianę baterii, a także środki z twojego portfela, tak aby eksploatacja urządzenia nie była droga.

Drugim urządzeniem z rodziny fotopułapek zasilanych słonecznie jest SPYPOINT LINK-MICRO S LTE, z którym przy zakupie otrzymasz bezpłatną kartę SIM oraz akumulator litowy. Ponownie chodzi o oszczędność czasu i budżetu. Więc pieniądze, które zainwestowałeś w mocniejszą i droższą fotopułapkę, zwrócą się w krótkim czasie podczas użytkowania na zaoszczędzonych bateriach.

Poniższa fotopułapka jest wyposażona w takie funkcje jak wysyłanie zdjęć przez sieć LTE (ponownie aż 100 zdjęć miesięcznie za darmo), najłatwiejsze sterowanie wszystkimi ustawieniami oraz moduł LTE, który dba o bezproblemową komunikację pomiędzy fotopułapką a aplikacją mobilną.

Cennik pakietów wysyłania sms oraz pozostałe informacje znajdziesz tutaj: Informacje o SPYPOINT

Gamę fotopułapek zasilanych światłem słonecznym zamyka kamera SPYPOINT SOLAR-DARK 12 Mpx z kartą pamięci 16 GB i czytnikiem zdjęć gratis. Jest ultra kompaktowa. Niewielki korpus kryje w sobie ciekawe właściwości, którymi są m.in. szybka reakcja otwarcia migawki, konstrukcja doskonale kamuflująca urządzenie, nagrywanie filmów FULL HD w wysokiej jakości i długi czas pracy akumulatora. Innowacyjny zacieniony czujnik ruchu może szybciej wykrywać ruch.

Kamera SPYPOINT SOLAR DARK posiada aż 42 niewidoczne diody LED, dzięki czemu obraz jest ostry i bardzo wysokiej jakości nawet przy słabym oświetleniu lub w nocy. Możesz szybko i łatwo skonfigurować swoją kamerę SPYPOINT za pomocą ekranu wbudowanego w urządzenie. Ponownie możesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas, bez potrzeby kupowania i wymiany baterii.

Fotopułapki SPYPOINT znajdziesz tutaj: SPYPOINT