Solidna i trwała NORICA

W drodze do Hiszpanii nie mogliśmy ominąć prestiżowej, znanej na całym świecie kolebki przemysłu zbrojeniowego w Eibar, gdzie znajduje się NORICA - tradycyjny hiszpański producent wiatrówek i pistoletów, który jest synonimem jakości i trwałości.

W 1917 roku w Eibar w Hiszpanii powstała firma Norica - producent wiatrówek i pistoletów, która nawet sto lat później zachowała idealną równowagę między tradycją rzemieślniczą a innowacją technologiczną. W ciągu 101 lat pełnej sukcesów historii, zyskała uznanie w swojej branży w kraju i za granicą, dzięki filozofii, która zawsze koncentruje się na wysokiej jakości, innowacyjności i precyzji wszystkich produktów. W pełni spersonalizowana obsługa klienta i indywidualne podejście, pomogły jej stać się globalnym punktem odniesienia w tym sektorze wiatrówek.

Wieki istnienia przyniosły wspaniałe oraz niezbyt dobre chwile, ale zawsze zachowały wartości i istotę Eibarrese: „produkcja wysokiej jakości i wydajnych produktów, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie”. Firma, która przetrwała dwie wojny światowe, kilka okresów recesji i boomu, jest równie solidna i trwała jak produkowane przez nią wiatrówki i pistolety.

W tej produkcji zachowano idealną równowagę między kunsztem rzemieślniczym a innowacją technologiczną. To niewiarygodne, że przy takiej produkcji od 25 do 30 tysięcy sztuk broni rocznie broń ta jest składana i testowana ręcznie. Niemniej jednak, w fabryce panowuje spokój w tle muzyki i zapachu olejków.

Norica zbudowała markę dla ludzi, zwłaszcza dzięki niesamowitym wiatrówkom, takim jak Phantom i Dead Eye, które zyskały reputację oferując „wiatrówki na całe życie”. W 2014 roku Norica Airguns bierze udział jako sponsor w 51. Mistrzostwach Świata w strzelectwie olimpijskim w Hiszpanii. Po tak wielkim sukcesie Norica kontynuuje swoją globalną ekspansję do punktu, w którym 93% produkcji jest eksportowane do 56 krajów.

Dlatego my w IBO PL jesteśmy zaszczyceni wieloletnią współpracą z tak uczciwą firmą, a na magazynie możemy zaoferować różne wiatrówki, pistolety pneumatyczne i akcesoria Norica, w tym doskonałą amunicję. Oprócz tego, że są przystępne cenowo, wiatrówki te są stosunkowo łatwe w utrzymaniu i nie wymagają żadnych drogich akcesoriów, jeśli chcesz ułatwić sobie strzelanie.

Autor blogu: @petrrissa 

Ofertę wszystkich wysokiej jakości wiatrówek NORICA znajdziesz tutaj: Wiatrówki NORICA