Spypoint - jakość kanadyjskiego hokeja w fotopułapkach i kamerach

 

Co oferuje tablet myśliwski?

GeoPad oferuje doskonałe aplikacje dla myśliwych. Najbardziej interesująca aplikacja to Xcel Stream, która służy do wygodnego i w pełni funkcjonalnego sterowania kamerą XCEL STREAM.

Ciekawą aplikacją jest również Game Caller. Jest to aplikacja umożliwiająca wykorzystanie tabletu jako wabika dźwiękowego – do wabienia zwierzyny (możliwość aktualizacji dźwięków). Kolejnym ciekawym programem jest aplikacja mySpypoint, która jest kompletnym edytorem fotografii z fotopułapki. Z aplikacją Offline Maps uzyskujemy dostęp do map bez konieczności dostępu do internetu oraz nawigacji GPRS, która pomoże odnaleźć drogę powrotną w aplikacji Backtrack.  Tablet oferuje również relaks i ciekawe gry, takie jak Deer Hunting Challenge, Duck Hunting czy Forest Sniper. 

Jako właściciele Geopadu uzyskujecie na 1 rok złote konto Spypoint. Zalety złotego konta to: 5 rejestracji kamer, 5 rejestracji adresów e-mail z możliwością wgrania zdjęć bez ograniczeń ilości w rozdzielczości 800 x 600 px.

 

Tablet do zastosowań klasycznych. 

Geopad firmy Spypoint to tablet skonstruowany nie tylko dla myśliwych. Urządzenie zostało wyposażone w system operacyjny Android. Rozmiar ekranu wynosi 7“ w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Dużym plusem jest wbudowana pamięć 8 GB oraz obsługa kart pamięci SD do pojemności 32 GB. Z boku umiejscowiony został port SD oraz USB, pamięć RAM wynosi 512 MB. Tablet ma bardzo solidną konstrukcję - jak przystało na sprzęt do korzystania w terenie, dzięki temu jest odporny na warunki atmosferyczne (oprócz zanurzenia do wody). Za pomocą kamery można robić fotografie od 0,3 Mpx do 2 Mpx. Wbudowany akumulator ma pojemność 3000 mAh.

Sklep Google Play oferuje wiele dodatkowych przydatnych aplikacji. Tablet umożliwia komunikację za pomocą sieci socjalnych, takich jak Gmail lub Facebook. Urządzenie posiada zainstalowaną przeglądarkę internetową. Dobrze znany wszystkim użytkownikom internetu sklep Google Play oferuje całe mnóstwo dodatkowych gier i aplikacji zarówno bezpłatnych jak też tych komercyjnych.

Kamera Spypoint XCEL STREAM

Kamera Spypoint Xcel Stream z zasięgiem do 170 metrów, nagrywa video w jakości SUPER HD (1296p – video z dźwiękiem). Kamera posiada zabudowany, dwucalowy, kolorowy wyświetlacz. XCEL stream oferuje aparat 3 Mpx. Obsługa jest prosta, co umożliwia stosowanie przez mniej doświadczonych lub starszych wiekiem użytkowników. Wodoszczelna obudowa umożliwia zanurzenie do 50m. 

 

Kamera oferuje streaming za pomocą WiFi lub Live Streaming. Posiada wbudowany mikrofon wielokierunkowy 160°.

Kamerę można zsynchronizować z tabletem (geopadem) Spypoint oraz ze smartfonami za pomocą prostej aplikacji Xcel Stream, która jest kompatybilna z urządzeniami działającymi na systemach operacyjnych Android (wersja 4.0+) oraz systemem Apple – iOS (6.0+). Kamerę można również wykorzystać do nagrywania na aucie, fotografowania, tworzenia galerii i innych celów. Pełne możliwości kamera zaoferuje w dostępności internetu oraz komunikacji WiFi.