SPYPOINT LINK 4G – fotopułapka dla profesjonalistów

Każdego roku firma SPYPOINT wprowadza innowacje i oprócz akcesoriów do polowania, oferuje również kompletne akcesoria do fotopułapek. Najnowsze są dostępne na rynku z przełomową nowością - fotopułapka z panelem słonecznym, która nie wymaga baterii. Warto również wspomnieć, że oferuje swoim klientom akumulatory litowe, które można ładować. Ponadto firma SPYPOINT oferuje pełne wsparcie i stałą obsługę klienta. Testowany model fotopułapki LINK 4G od kanadyjskiego producenta, to absolutna nowość na naszym rynku.

Jakość i wykonanie

Korpus fotopułapki wykonany jest z wytrzymałego i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wymiary to 10,9x17,3x7,6 cm. Wskaźnik stanu baterii i wskaźnik skanowania znajdują się z przodu. Jest też obiektyw, czujnik PIR i oświetlenie podczerwone. Z tyłu fotopułapki znajduje się duży, wyraźny wyświetlacz, na którym można łatwo przeglądać zdjęcia i konfigurować urządzenie.


Cała fotopułapka jest zabezpieczona przed wodą, w tym wyświetlacz i przyciski wystające ponad powierzchnię korpusu. Znajdziesz na nim również uchwyt, za pomocą którego możesz łatwo przymocować ją do drzewa.

Model pełen innowacji

Producent twierdzi, że urządzenie jest wyposażone w czujnik CMOS o rozmiarze 1/2" o rozdzielczości 12 Mpx. Rozdzielczość ta jest w pełni wystarczająca do robienia zdjęć wysokiej jakości, zarówno w dzień, jak i w nocy. Zasięg czujnika PIR można ustawić w zakresie od 1,5 do 30m. Dane 30m można osiągnąć tylko w ciągu dnia i tylko w idealnych warunkach oświetleniowych. W praktyce zasięg czujnika PIR jest testowany na 23m, w dzień lub w nocy. Kąt detekcji czujnika PIR wynosi około 40°. LINK 4G jest jedną z najszybszych fotopułapek na rynku, reakcja w niewiarygodne 0,07 sekundy, a po przetestowaniu powstałe zdjęcia były zawsze ostre, poparte mocnym oświetleniem i wysokiej jakości optyką obiektywu. Z maksymalnie 62 diodami LED ich działanie jest naprawdę doskonałe, a w odległości do 25 m łatwo rozpoznasz postacie ludzi lub zwierząt. Światło w kamerach Spypoint należy do najlepszych na świecie. Technologia ta oświetla obszar nawet w niesprzyjających warunkach w niewidzialnym spektrum światła o długości fali 940 nm. Ta długość fali światła nie powoduje zakłóceń dla zwierząt, ale niektóre gatunki zwierząt, takie jak lisy, mogą rejestrować blask. Jelenie lub dziki wcale go nie rejestrują, podobnie jak człowiek. Fotopułapka może nagrywać wideo w jakości HD i oczywiście z dźwiękiem.

Kamera zasilana jest sześcioma bateriami typu paluszki. Producent zaleca baterie alkaliczne lub litowe AA. Zalecamy stosowanie akumulatorów, które latem są niezawodne, ale sytuacja zmienia się wraz ze spadkiem temperatury. Klasyczne baterie AA mają napięcie 1,5 V, a akumulatory mają tylko 1,2 V. Zimą zalecamy stosowanie baterii litowych wysokiej jakości, które mogą z łatwością wysłać około 1000 zdjęć w temperaturze około -10°C. Nawet przy użyciu iluminatora, gdy zużycie energii jest wyższe.

Ponadczasowe konto mySPYPOINT

Testowany model fotopułapki oferuje możliwość wysyłania zdjęć na konto internetowe SPYPOINT, tzw. konto mySPYPOINT. Po zrobieniu zdjęcia, dzięki wsparciu sieci 4G, zdjęcie jest natychmiast wysyłane na utworzone konto internetowe, gdzie możesz przeglądać swoje zdjęcia po zalogowaniu. Kontrolujesz swoje konto i fotopułapkę dzięki aplikacji mobilnej, stworzonej na Androida i iOS. Konto mySPYPOINT oferuje wiele praktycznych opcji, takich jak: sortowanie zdjęć według godziny i daty, wyszukiwanie zdjęć według słów kluczowych lub dodawanie tagów do zdjęć. Konto jest płatne, istnieją 2 opcje do wyboru, konto brązowe lub złote. Konto brązowe jest bezpłatne z limitem 100 zdjęć miesięcznie, a konto złote kosztuje 30 USD. W przypadku fotopułapki konieczne jest wykupienie karty SIM od operatora, w którym konieczna jest aktywacja Internetu. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​wystarczy subskrybować 100 MB danych, ponieważ jedno zdjęcie ma rozmiar około 30-50 kB.

Unikalna funkcja GPS

LINK 4G jest wyposażony w moduł GPS, dzięki któremu masz fotopułapkę pod stałym nadzorem. Wszystkie potrzebne informacje o jego lokalizacji znajdziesz łatwo i szybko na swoim koncie mySPYPOINT. Świetna funkcja np. kiedy twoja fotopułapka zostanie skradziona.

Wniosek

SPYPOINT LINK 4G oferuje obecnie najwyższy możliwy standard spośród wszystkich fotopułapek. Szczególnie doceniamy jakość zdjęć, mocne oświetlenie i możliwość zarządzania zdjęciami za pomocą aplikacji mobilnej i konta mySPYPOINT, które jest przejrzyste i oferuje kilka innowacyjnych funkcji. Fotopułapka oferuje szeroki zakres zastosowań. Jest idealnym pomocnikiem do ochrony budynków, chat, mienia, a także jest popularna wśród myśliwych i ekologów do monitorowania zwierzyny.