Teleskopowe stołki Walkstool - wygoda siedzenia na polowaniu lub podczas fotografowania

Walkstool to szwedzki wynalazek i jedyny na świecie trójnóg z teleskopowymi nogami, patentami i znakami towarowymi. Wyprodukowany został w całości w fabryce w Szwecji. Teleskopowe nogi oferują dwie pozycje siedzące - wysoką bądź niską. Żadne inne rozkłądane krzesełko nie spełnia jednocześnie tych wszystkich wymagań: powinno być stabilne, powinno być wygodne do długotrwałego siedzenia (siedzisko o ergonomicznym kształcie) i powinno służyć latami (jakość w każdym szczególe). Nogi stołka wykonane są z aluminium, a siedzisko z materiału high-tech.

Usiądź wygodnie i poczekaj na idealny moment

Fotografowie przyrody często znajdują się w sytuacjach, w których muszą długo czekać na odpowiedni moment. Walkstool to jeden z najbardziej przydatnych produktów, szczególnie dla fotografów, którzy mają ekwipunek w postaci ciężkiego sprzętu.

Jest używany i polecany przez osoby z ograniczonymi możliwościami fizycznymi

Pomyśl o tym, ile razy chciałbyś spędzić dłuższą, spokojną chwilę w miłych okolicznościach przyrody - wtedy musisz mieć coś małego, lekkiego i wygodnego do siedzenia. Jeśli masz problem z plecami, kolanami lub stawami i musisz usiąść - nasze krzesło jest rozwiązaniem. Spróbuj! Nie będziesz zawiedziony.

Super partner na zewnątrz

Nie możesz wszędzie zabierać ze sobą swojego ulubionego fotela. Prowadzisz życie w biegu i często stoisz? Lubisz grać w golfa, łowić ryby, polować lub po prostu przez chwilę posiedzieć? Chodzisz na koncerty, czekasz w kolejce po bilety, idziesz na długi spacer, biwakujesz? Istnieją tysiące powodów, dla których warto mieć lekkie, składane i przenośne krzesło.

Walkstool dla profesjonalnych użytkowników

Jeśli często pracujesz w przysiadzie, będziesz narażony na wysokie ryzyko bólu brzucha, pleców, kolan i stawów. Wielu fachowców dobrze zna ten problem. Posiadanie Walkstoola jako partnera może być w tym przypadku inwestycją na całe życie. Jest mały, lekki w noszeniu, ale stabilny i wygodny w użytkowaniu.

Idealny podarunek

Odpowiedni dla klientów, pracowników i przyjaciół, na których Ci zależy. To oryginalny i praktyczny prezent, który pasuje prawie każdemu.

Przedstawimy Ci najlepsze produkty tej marki!

Walkstool Comfort

Posiada lekką konstrukcję z teleskopowymi aluminiowymi nogami. Niewysunięcie teleskopowych nóg umożliwia korzystanie z Walkstoola przy niższej wysokości siedziska. Walkstool Comfort oferuje duże gumowe nóżki oraz ergonomicznie ukształtowane siedzisko wykonane z materiału siatkowego, co pozwala na wygodne siedzenie przez dłuższy czas. Wszystkie modele Comfort są dostarczane z praktyczną torbą, którą można nosić na ramieniu. Walkstool Comfort jest dostępny w czterech różnych modelach z siedzeniami o wysokości 45, 55, 65 i 75 cm. Najmniejszy model ma duży i wygodny rozmiar siedziska, który rośnie wraz z wyższymi modelami.

Rozmiar 1
Wysokość: 45 cm
Waga: 825 g
Maks. obciążenie: 200 kg
Rozmiar siedziska: 35 cm


Rozmiar 2
Wysokość: 55 cm
Waga: 900 g
Maks. obciążenie: 225 kg
Rozmiar siedziska: 37,5 cm

Rozmiar 3
Wysokość: 65 cm
Waga: 975 g
Maks. obciążenie: 250 kg
Rozmiar siedziska: 40 cm

Rozmiar 4
Wysokość: 75 cm / 30 cali
Waga: 1050 g
Maks. obciążenie: 250 kg
Rozmiar siedziska: 40 cm

Walkstool Basic
Drugim najbardziej znanym modelem jest Walkstool Basic. Ma podobną lekką konstrukcję do modeli Walkstool Comfort, w tym teleskopowe aluminiowe nogi. Walkstool Basic jest dostępny w dwóch różnych wysokościach siedziska - 50 cm i 60 cm. Siedzisko jest wykonane z czarnego poliestru i ma około 20% więcej powierzchni siedziska niż standardowe siedzisko trójnożne. Jest produkowany w Szwecji w wystarczająco wysokiej jakości, aby większość ludzi mogła go używać przez wiele lat.

Model 1
Wysokość: 50 cm
Waga: 675 g
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Rozmiar siedziska: 32,5 cm


Model 2
Wysokość: 60 cm
Waga: 725 g
Maksymalne obciążenie: 175 kg
Rozmiar siedziska: 32,5 cm

Walkstool Steady
Walkstool Steady to dodatek do Walkstool Comfort. Można go używać ze wszystkimi modelami Walkstool Comfort, zmieniając ustawienia w zależności od modelu. Walkstool Steady został stworzony z myślą o trzech typach użytkowników:

• Osoby korzystające z krzesła na zewnątrz, którym grozi zanurzenie gumowych nóżek w ziemię - zwykle myśliwi.
• Fachowcy, którzy pracują na śliskich powierzchniach, potrzebują jeszcze solidniejszego i bardziej niezawodnego Walkstoola.
• Duże osoby, które potrzebują przenośnego siedzenia, które zachowa swoją stabilność przez wiele lat.


Chcemy udzielić Ci kilku ogólnych porad:
Oto kilka zaleceń, które pomogą Ci wybrać odpowiedni model dla siebie. Właściwy wybór zależy od tego, jak chcesz używać Walkstool, ale także od Twojego wzrostu i wagi. Najbardziej znaczące różnice między WS Comfort a WS Basic to większe rozmiary oczek siatki i większe gumowe nóżki, które zmniejszają ryzyko zapadania się w ziemię podczas przebywania na świeżym powietrzu w lesie i na mokrej trawie. Należy pamiętać, że krzesło, którego używasz w kuchni i jadalni, ma zwykle wysokość siedziska 45 cm.

Często Zadawane Pytania

Powinienem kupić model Comfort czy Basic?

Zależy to od tego, jak często korzystasz z Walkstoola, gdzie go używasz i ile pieniędzy chcesz wydać. Jeśli chcesz tego, co najlepsze na świecie, z najwyższą jakością i wygodą siedzenia, wybierz model Comfort w zależności od wzrostu i wagi. Podstawowe modele mają tę samą koncepcję z teleskopowymi aluminiowymi nogami i taką samą wagą. Główne różnice to mniejsze siedzisko z poliestru i nogi wykonane z normalnego tworzywa sztucznego. Jednocześnie siedzisko Basic jest o połowę tańsze, co oznacza, że ​​wiele osób woli kupić dwa modele Walkstool Basic zamiast jednego modelu Comfort. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na modele Comfort, ale chcesz mieć koncepcję z funkcją teleskopową i większym rozmiarem siedziska (o 20% większym) niż zwykłe krzesła z trzema nogami dobrej jakości, to Walkstool Basic jest idealnym wyborem.

Czy Walkstool może być używany w piasku?

Tak, krzesło może być używane w piasku. Ponieważ Walkstool nigdy nie potrzebuje oleju ani smarów, można go używać w piasku. Modele Walkstool Comfort wyposażone są w duże gumowe nóżki, a dla jeszcze lepszej stabilności w wymagających warunkach zalecamy stosowanie akcesoriów Walkstool Steady.

Który stołek polecacie do użytku profesjonalnego, na przykład dla techników serwisowych lub elektryków?

Polecamy Comfort 55 lub Comfort 65 każdemu, kto zamierza intensywnie korzystać z Walkstoola w dolnej pozycji (na złożonych nóżkach).

Co zrobić, jeśli dolna część nogi zostanie odłączona po pociągnięciu?

To nie powinno się zdarzyć, ale jeśli wyciągniesz ją bardzo szybko, to włożysz ją z powrotem. To samo może mieć miejsce po kilku latach używania Walkstoola, ponieważ czerwony plastikowy przycisk może zmięknąć po roku. W takich przypadkach nie jest problemem cofnięcie dolnej części nogi przy jednoczesnym naciśnięciu obu czerwonych przycisków. Jest to taka sama procedura, jak zwolnienie dolnej części nogi w celu jej umycia, a następnie ponowne jej założenie. Ten problem nie wpłynie na bezpieczeństwo siedzenia na krześle, ale zawsze upewnij się, że czerwony przycisk blokujący znajduje się we właściwej pozycji i jest widoczny, gdy nogi teleskopowe są wysunięte, aby uzyskać normalną wysokość siedziska.

Z czego wykonany jest Walkstool?

Dwa podstawowe materiały użyte do wykonania tych stołków to nogi z anodowanego aluminium i nylonowe siedzisko o wysokiej wytrzymałości.

Czy mogę zablokować dolne nogi krzesła?

Instrukcje dotyczące blokowania dolnych nóg modeli Walkstool Comfort z dużymi gumowymi nóżkami:
Aby zablokować nogi dolne, gdy nie używasz Walkstoola, przekręć je tak, aby były zabezpieczone gumowymi nóżkami blisko siebie. Aby skorzystać z Walkstool, wykonaj odwrotną czynność i odblokuj nóżki dolne.

Gdzie jest zrobione krzesło?

Wszystkie modele Walkstool są projektowane i produkowane w Szwecji.

Czy są jakieś instrukcje dotyczące użytkowania i konserwacji Walkstool?

Aby wysunąć nogi krzesła, powoli pociągnij je w dół, aż widoczny będzie czerwony przycisk zabezpieczający, który zatrzaskuje się na swoim miejscu. Po zablokowaniu wszystkich trzech nóg krzesło jest gotowe do siedzenia. Podobnie jak w przypadku każdego teleskopu, zaleca się siedzenie na krześle z jednym z trzech punktów siedziska między nogami (jak na przykład podczas siedzenia na siodełku rowerowym). Aby schować nogi krzesła, naciśnij czerwony przycisk zabezpieczający i pchnij je do tyłu w kierunku siedzenia. Nie próbuj stać na krześle, ponieważ jego trójnożna konstrukcja nie jest to tego przeznaczona. Jeśli chodzi o konserwację, krzesła nigdy nie wymagają oleju ani smarów, są przeznaczone do pracy na sucho. W przypadku silnego zabrudzenia stołka można zdjąć nogi i wytrzeć je czystą, suchą szmatką.

Stołki Walkstool znajdziesz tutaj: Stołki teleskopowe WALKSTOOL