ALPENHEAT MEETING 2019

Ekipa IBO stale podnosi swoją wiedzę o produktach. Tym razem wzięliśmy udział w międzynarodowym spotkaniu dotyczącym dystrybucji produktów zorganizowanym przez Alpenheat pod Graz w Austrii.


Alpenheat to firma z długą tradycją, skoncentrowana na produkcji i dystrybucji grzejników i suszarek. Atutami firmy są sprawdzone technologie, opracowywane przy współpracy z instytucjami badawczymi, stosowanie certyfikowanych materiałów oraz ciągłe koncentrowanie się na rozwoju firmy i nowych produktów. Szkolenie prowadziła dyrektor generalna firmy - Tanja Gragl.


Szkolenie trwało dwa dni, podczas których zaprezentowane zostało pełne portfolio produktów Alpenheat: suszarki, podgrzewana odzież i buty, różne akcesoria grzewcze, a także akcesoria sportowe.


Wprowadziliśmy do naszego asortymentu kompletną innowację od Alpenheat, mianowicie powerbank i grzałkę ręczną w jednym. Akumulator jest odporny na mróz i może być używany jako mały grzejnik ręczny oraz jako dodatek do urządzeń elektrycznych. Byliśmy również zadowoleni z poszerzenia portfolio o produkty w kolorze zielonym, specjalnie zaprojektowane dla myśliwych. Spędziliśmy dwa dni w przyjaznej i swobodnej atmosferze, z miejscem na dyskusje na temat spraw, które można ulepszyć zarówno u producentów jak i sprzedawców.


Alpenheat przygotował dla nas bogaty program także poza szkoleniem i przedstawiono nam okoliczne tradycje. Jedną z atrakcji była wizyta w młynie, w którym wytwarzane są produkty ekologiczne i olej dyniowy. Drugą, była wizyta w największym regionie winiarskim w okolicy z kolacją w piwnicy jednej z winnic degustując przy tym wina Pichler Schober. W tym samym czasie mieliśmy okazję poznać zespół Alpenheat oraz innych uczestników szkolenia z Łotwy, Szwajcarii i Francji. Wyjeżdżaliśmy w dobrym nastroju i zmotywowani do nowego sezonu.