Nowość w świecie obroży GPS czeskiej produkcji, w przystępnej cenie, miejcie swojego pomocnika pod pełna kontrolą

Firma VNT electronics s.r.o. przedstawiła w tym roku długo oczekiwaną nowość – obrożę nawigacyjną z lokalizatorem GPS, który dzięki przystępnej cenie i prostej obsłudze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród myśliwych i nie tylko. Główna dziedzina firmy VNT electronics s.r.o to projektowanie, rozwój oraz dystrybucja własnych produktów znanych pod marką Dogtrace. Wszystkie te produkty maja na celu podniesienie efektywności szkolenia psa pod mottem : „Pies pod kontrolą”, Podczas rozwoju i projektowania urządzeń dogtrace, producent współpracuje ściśle z profesjonalnymi sportowymi kynologami oraz specjalistami weterynarii.

W dzisiejszych czasach urządzenia GPS dla psów stają się coraz bardziej popularne, a można śmiało powiedzieć, że w niektórych dziedzinach niezbędne. System GPS pomoże właścicielom czworonogów w realnych sytuacjach w terenie. Urządzenia GPS pomogą szybko zlokalizować psa umożliwiając udzielenie pomocy samemu psu podczas polowania lub podczas akcji ratunkowej.

Test nowości w praktyce

Lokalizator GPS Dogtrace charakteryzuje się przede wszystkim prostotą obsługi oraz dalekim zasięgiem, które uzupełnia wysoka jakość europejskiego produktu. Zasięg podawany przez producenta to 20km na otwartej przestrzeni, aczkolwiek realny zasięg przy dobrych warunkach na otwartej przestrzeni wynosił w testach aż do 30 km. Dzięki dobremu sygnału i tym samym dobremu zasięgu, urządzenie w terenie górzystym i gęsto zalesionym zaoferuje realny zasięg do ok. 4,6 km, co w porównaniu do innych urządzeń tego typu pozostaje konkurencyjne.


IBO PL oferuje na polskim rynku wysokiej jakości obroże treningowe oraz GPS, jak też pozostałe akcesoria tej marki z gwarancją 3 lata. Urządzenia Dogtrace stają się coraz bardziej znane oraz cieszą cię ogromna aprobatą klientów, którzy chętnie wracają po kolejne produkty tej firmy.

Nowa obroże GPS oferuje możliwość śledzenia do 9 psów z jednego odbiornika. Jak też możliwość korzystania z 5 odbiorników dla jednej obroży. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji. Na przykład funkcja „Fence” to – akustyczna granica, umożliwiająca wyznaczanie terenu dla psa, funkcja "BEEPER" – detekcja ruchu psa oraz zatrzymanie psa. Nadajnik oraz odbiornik zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zarówno nadajnik jak odbiornik są w 100% wodoszczelne. Ładowanie odbywa się poprzez ładowarkę dołączoną w zestawie. Odbiornik ma duży wyświetlacz pozwalający na dobry odczyt nawet na jasnym słońcu. Na monitorze znajdują się informacje o stanie naładowania baterii oraz kompas pokazujący kierunek i odległość przemieszczania się psa. Nadajnik ma kompaktowe rozmiary, co pozwala stosować urządzenie również dla mniejszych ras. Czas pracy po jednym naładowaniu akumulatora wynosi do 40 godzin.

Lokalizator GPS Dogtrace nie ma na wyświetlaczu map, za to oferuje prosta obsługę, wysoką jakość, pełną funkcjonalność oraz duży zasięg. Reasumując urządzenie w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych, przebija je przystępniejszą ceną, dłuższą gwarancją (3 lata), szybkim serwisem – producent EU, większym zasięgiem, mniejszymi rozmiarami obroży, całkowitą wodoszczelnością oraz prostotą obsługi. Urządzenie umożliwia szybki start, nie potrzeba aktualizacji map, karty SIM, rejestracji i dodatkowych opłat. Doskonałe rozwiązanie nie tylko dla myślistwa, ale dla wszystkich tych, którzy chcą mieć swojego psa pod pełna kontrolą.

Oferta modeli DOG GPS Dogtrace: TUTAJ