PEŁEN NIESPODZIANEK STRZELECKI DZIEŃ IBO PL

Firma IBO PL sp. z o.o. przygotowała w czerwcu tego roku trzecią edycję popularnego strzeleckiego dnia, podczas którego miłośnicy broni i strzelcy mogli wypróbować broń ekskluzywnych marek, takich jak Merkel, Haenel, Bergara lub Taurus, wyposażoną w ponadczasową optykę cyfrową ATN.

            

Stanowiska strzeleckie do strzelania z broni długiej.

Przebieg strzeleckiego dnia był bardzo ekscytujący. Mimo deszczowego poranka, cały dzień można uznać za udany. Podobała nam się bardzo wysoka frekwencja, w tym również wiele kobiet, które z roku na rok są coraz bardziej skłonne do strzelania w wolnym czasie.

Rejestracja gości rozpoczęła się o godzinie dziewiątej, a chwilę później padły na strzelnicy pierwsze strzały. Wszyscy współtworzyliśmy wspaniałą i ekscytującą atmosferę. Była możliwość strzelania na dwunastu stanowiskach z różnych rodzajów broni długiej i krótkiej, w tym z najlepszych broni taktycznych - „armaty” Haenel RS9 w kalibrze .338 Lapua Magnum o niewiarygodnej energii 7000J, w którą uzbrojona jest cała armia niemiecka, używana jest także przez policję i snajperów wojskowych. Jedną z atrakcji był także nowy Merkel RX.HELIX SPEEDSTER OR w limitowanej czarno-pomarańczowej osadzie.

                                                

Próbowano także strzelać z broni z innowacyjnymi lunetami cyfrowymi wiodącego producenta i twórcy precyzyjnej optyki noktowizyjnej oraz kamer na podczerwień ATN X-Sight 4K odpowiednich do używania w dzień iw nocy. Odwiedzający mogli spróbować doskonałego gulaszu myśliwskiego oraz korzystać z programu towarzyszącego. Można było uczestniczyć m.in.: w kursie pierwszej pomocy, przedstawiającym jak opatrywać rany postrzałowe, resuscytacji, bądź wysłuchać wykładu na temat wabików na dziką zwierzynę, słynnego na całym świecie Klausa Weisskirchen, któremu sztuka naśladowania głosów zwierzyny towarzyszy całej jego karierze myśliwskiej.


            

„Armata” Haenel RS9 o energii wylotowej 7000J zachwyciła nawet najbardziej wymagających strzelców.

Do obejrzenia i zakupu było także wiele produktów topowych marek, takich jak optyka firm Delta Optical lub Vixen, pakowarki próżniowe FoodSaver, narzędzia Gerber oraz wysokiej jakości fotopułapki Spromise i Spypoint. Wielu uczestników doceniło możliwość wypróbowania obserwacyjnych urządzeń na podczerwień marek Flir i ATN.
Kolejną przyjemną atrakcją była obecność ambasadorek IBO PL - @petrrissa i @mendel_dogtrainer_huntress, które pomagały w przygotowaniach, a odwiedzający mogli porozmawiać z nimi o kynologii, polowaniu lub o markowych produktach codziennego użytku.

                  

Piękne ambasadorki IBO, które możecie obserwować w mediach społecznościowych.

Niespodzianką w tym roku była loteria, której główną nagrodą był rewolucyjny, ponadczasowy karabin myśliwski niemieckiej produkcji: Merkel RX.HELIX SPEEDSTER o wartości 17 000 zł.

 
                                                 Zwycięzca loterii ze swoim nowym Merkel RX.HELIX SPEEDSTER

Obejrzyj wideo na kanale YouTube IBO.eu i znów ciesz się wspaniałą atmosferą. Wideo można znaleźć tutaj: Strzelecki dzień IBO PL ŁOWIEC 2019

Zapraszamy na kolejne ekscytujące wydarzenia firmowe IBO PL

Pokaz resuscytacji.