Przedstawiamy markę VILLAGER – część 1

VILLAGER to firma, która już ponad dekadę buduje markę wysokiej jakości na całym świecie. Oferta Villager - „Wieśniak” - rozwija się oraz modernizuje, tworząc nowe i lepsze produkty. Zapraszamy do wyposażenia domu i ogrodu w wysokiej jakości produkty Villager, łatwy dostęp do części oraz serwis. Oferujemy kompletne narzędzia ogrodnicze oraz narzędzia elektryczne dla hobbystów i profesjonalistów. Stańcie się zadowolonymi użytkownikami narzędzi i urządzeń Villager. Firma oferuje wysokiej jakości produkty objęte 3-letnią gwarancją.

Kosiarki spalinowe

Wysokiej jakości kosiarki spalinowe Villager są zaawansowane technologicznie, oferując pełną funkcjonalność dla każdego użytkownika. Wysokiej jakości silniki Briggs&Stratton zapewniają niezawodność oraz wydajność. Koła ułożone w łożyskach pozwalają na płynne manewrowanie urządzeniami, a ich zmienny napęd zwiększa komfort pracy. Szeroki wybór asortymentu pozwala na wybór dla małego, jak też dużego ogrodu.

Kosiarki elektryczne 

Nowoczesne kosiarki elektryczne wykonane w najnowszych technologiach oferują wygodę użytkowania i niezawodność. Nowoczesne i ciche kosiarki elektryczne to doskonałe rozwiązanie dla trawników o małych i średnich rozmiarach. 

Kosy spalinowe

Kosy spalinowe Villager są rozpoznawalnymi i niezawodnymi urządzeniami, idealne do cięcia krzewów, trawy i wyczyszczenia ogrodu z niepożądanej roślinności. Oferują regulację rękojeści i systemy antywibracyjne. Lekka kosa spalinowa jest idealna dla właścicieli domów. Wyposażona jest w zakrzywiony trzonek dla doskonałej pozycji roboczej podczas przycinania krawędzi trawnika oraz kwietnika. Nylonowa żyłka wysuwa się automatycznie, w momencie uderzenia głowicą o podłoże.  

Podkaszarki elektryczne

Podkaszarki elektryczne Villager pozwolą ci na utrzymanie trawnika w doskonałej kondycji łatwo i szybko, nawet w trudno dostępnych miejscach ogrodu. Nasze podkaszarki są bardzo uniwersalne, przyjazne dla użytkownika przy obsłudze oburęcznej, z regulowaną dodatkową rękojeścią i wydajną głowicą, którą można regulować zmieniając kąt wychylenia. Dokładne dopasowanie dla każdego użytkownika umożliwia długi regulowany teleskopowy trzonek zapewniający komfortową pracę.

Kultywatory i glebogryzarki

Glebogryzarki Villager są idealne dla ogrodników, którzy potrzebują zmiękczyć glebę do siewu. Są lekkie, przyjazne dla użytkownika oraz łatwe w obsłudze. Szeroki zakres asortymentu akcesoriów, pozwala glebogryzarkom spełniać różne funkcje. Napędzane przez silniki Briggs & Stratton oraz Villager.

Wertykulatory i aeratory elektryczne do trawników

Elektryczne wertykulatory z możliwością aeracji eliminują konieczność męczącego i pracochłonnego zginania się przez długie godziny, grabienia, skrobania i "dłubania" w ziemi. Pozwala natomiast na przygotowanie trawnika, z którego każdy użytkownik będzie dumny. Wydajne urządzenie z koszem zbiorczym wyposażone zostało w mocny silnik o mocy 1300W, który napędza dwu-funkcyjny mechanizm spulchniający (grabiący) oraz cylinder aeratora umożliwiając w ten sposób efektywne i szybkie usuwanie niechcianego mchu z trawnika, próchnicy powierzchniowej, chwastów i innych zanieczyszczeń, a także natychmiastowe efektywne napowietrzanie trawnika. Korzystanie z kolczastego cylindra z regulacją wysokości tylko raz w miesiącu, umożliwi uzyskanie większej powierzchni dla porostu trawy, lepszego nawilżenia, napowietrzenia, odżywiania, lepszych warunków dla nasion, poprawienia jakości trawy z silniejszymi korzeniami - po roku będziesz zaskoczony różnicą w wyglądzie swojego trawnika.

Spalinowe pilarki łańcuchowe

Spalinowe pilarki łańcuchowe Villager czarnej edycji o najwyższej jakości oferują łatwą i wygodną pracę oraz wysoki moment obrotowy i świetną wydajność. Piły są przeznaczone dla użytkowników potrzebujących mocy i wygody użytkowania podczas przygotowywania drewna na opał. Korpusy pił są wykonane z wysokiej jakości magnezu, zaprojektowane tak, aby były w pełni bezpieczne. Komfort pracy zwiększa boczne napinanie łańcucha, podwójny fiter powietrza, system antywibracyjny oraz regulowana pompa olejowa.

Seria pomarańczowa przeznaczona jest głównie dla użytkowników hobbystycznych. Swoje zastosowanie znajdą również w budownictwie, ogrodnictwie, gospodarstwie domowym oraz w leśnictwie podczas prac leśnych.

Elektryczne pilarki łańcuchowe

Villager oferuje nowoczesne pilarki, w pełni ergonomiczne i bezpieczne. Pilarki są ciche oraz wydajne, charakteryzują się wysoką jakością i komfortem użytkowania w miejscach gdzie nie ma możliwości odprowadzania spalin. Znajdują zastosowanie m.in. w budownictwie.

Łuparki drewna i siekiery

Pionowe łuparki Villager są wydajne, bezpieczne i łatwe w użyciu. Z naszymi urządzeniami rozłupiesz drewno szybko i dokładnie. Nasza oferta: jednofazowa łuparka z siłą rozłupywania 6 ton oraz łuparka trójfazowa z 8, 12 i 13 tonami nacisku. Wszystkie trzy modele wyposażone są dodatkowo w (CROSS KNIFE) - który dzieli drewno na cztery części.

Pompy wodne

Villager oferuje wydajne pompy różnych zastosowań - do nawadniania ogrodu lub zanurzeniowe pompy ciśnieniowe. Umożliwiają w łatwy sposób dostarczyć wodę ze studni, źródeł naturalnych lub zbiorników na wodę deszczową. Do opróżniania zalanych piwnic lub do pompowania wody między zbiornikami, przydadzą się pompy zanurzeniowe, zwłaszcza jeśli pompowana woda jest brudna.

Myjki ciśnieniowe

Villager oferuje niezwykle szeroki asortyment myjek ciśnieniowych, które korzystają zarówno z wody zimnej, jak też z gorącej. Od urządzeń przeznaczonych dla użytkowników domowych, do pracy przy domu, aż do mocniejszych myjek przeznaczonych do utrzymania mechanizacji rolnictwa, dużych hal i ganków oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzebne urządzenie ciśnieniowe.

Narzędzia ręczne 

Villager oferuje szeroki asortyment narzędzi do utrzymania ogrodu i okolic domu. W ofercie znajdują się sekatory do żywopłotu, noże, piły, siekiery, akcesoria ochronne oraz wiele innych przydatnych narzędzi.

Podcinanie konarów oraz odpowiednia pielęgnacja za pomocą narzędzi ręcznych jest istotnym elementem pracy w ogrodzie, co pozwala cieszyć się odpowiednimi plonami. Usuwanie martwych części gałęzi konarów to istotny element utrzymania roślin w dobrej kondycji.

Narzędzia ręczne są wykonane z wysokiej jakości stali o tych najlepszych właściwościach tnących i użytkowych. Stosowany materiał, wykorzystywany do cięcia jest sprawdzony jakością poprzez pracę w ogrodach przez ostatnie lata.

Akcesoria ochronne

Podczas pracy istotnym czynnikiem jest bezpieczeństwo. Akcesoria ochronne Villager są wygodne oraz zwiększają bezpieczeństwo podczas różnego rodzaju prac wykonywanych w ogrodach i warsztatach. O ochronę przed zranieniami postarają się okulary ochronne rękawice, obuwie, przyłbice oraz pozostałe akcesoria.

Podsumowanie

Villager oferuje również szeroki asortyment pozostałych urządzeń i akcesoriów, oprócz tych które zostały opisane powyżej. Najnowszy asortyment znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w kategorii Villager, zapraszamy.