Przedstawiamy markę VILLAGER – część 2

Przedstawiamy markę VILLAGER – część 2 (Narzędzia elektryczne)

VILLAGER to firma, która już ponad dekadę buduje markę wysokiej jakości na całym świecie. Oferta Villager - „Wieśniak” - rozwija się oraz modernizuje, tworząc nowe i lepsze produkty. Zapraszamy do wyposażenia domu i ogrodu w wysokiej jakości produkty Villager, łatwy dostęp do części oraz serwis. Oferujemy kompletne narzędzia ogrodnicze oraz narzędzia elektryczne dla hobbystów i profesjonalistów. Stańcie się zadowolonymi użytkownikami narzędzi i urządzeń Villager. Firma oferuje wysokiej jakości produkty objęte 3-letnią gwarancją.

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Villager są narzędziami wielofunkcyjnymi, przeznaczonymi do wiercenia otworów i wkręcania. Nie wymagają klucza do mocowania akcesoriów, są przystosowane do pracy z szeroką gamą sześciokątnych wierteł, końcówek wkrętarskich oraz innych akcesoriów. Wszystkie akumulatorowe wiertarko-wkrętarki zostały wyposażone w mechanizm, który pozwala na regulację wysokości momentu obrotowego do precyzyjnego i dokładnego wkręcania. Oferujemy Państwu wydajne narzędzia o napięciu 10,8 V, 14.4V i 18V.

 

Szlifierki i polerki

Wysokiej jakości szlifierki kątowe, charakteryzujące się niską wagą, wydajnymi silnikami i wysokim momentem obrotowym. Zostały zaprojektowane, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających profesjonalistów, w całym zakresie cięcia i szlifowania, niezależnie od tego, czy są używane w gospodarstwie domowym, w warsztacie lub garażu. Ekskluzywna i kompaktowa konstrukcja, QUICK GUARD. Funkcja łatwego rozruchu umożliwia pracę łatwą i bezpieczną.

 

Wiertarki

Wiertarki udarowe Villager to wygodne w użyciu i wydajne elektronarzędzia, wyposażone w dodatkowy mechanizm udarowy, ułatwiający efektywne wiercenie w murze i betonie. Wiertarki udarowe są wykorzystywane do wiercenia w różnych bardzo twardych materiałach - takich jak stal, beton lub drewno.

Elektryczne młoty wyburzeniowe

Elektropneumatyczne młoty Villager oferują solidny design, posiadają system mocowania SDS-plus i SDS-max oraz zostały zaprojektowane do wiercenia i kucia. Ich niezawodność i łatwość użytkowania pozwala na wykonywanie tych najtrudniejszych prac. Wydajne młoty wyburzeniowe mogą być wykorzystywane do łamania, wykruszania i kucia betonu, płytek i innych materiałów. Młoty wyburzeniowe mogą być również wykorzystywane podczas układania rur i kabli oraz w budownictwie sanitarnym podczas montażu kanalizacji. Obudowa urządzenia jest wykonana z trwałego metalu, rękojeści są ergonomicznie wyprofilowane oraz antypoślizgowe, wykonane  z miękkiej gumy, co zapewnia komfort, pewny chwyt i wygodną pracę.

Spawarki

Spawarki Villager umożliwiają spawanie metodami MMA, MIG/MAG oraz TIG. Zostały dostosowane do klientów, którzy oczekują wysokiej wydajności, jakości, niezawodności oraz praktyczności, pozwalającej uzyskać doskonałe rezultaty pracy.

Odkurzacze

Odkurzaczami Villager można czyścić prawie wszystko. Z Villagerem możesz liczyć na niezawodność i wszechstronność zastosowań w niemal każdym otoczeniu, również podczas pracy z dużym obciążeniem. Odkurzacze są lekkie, z pojedynczymi silnikami, umożliwiają czyszczenie na dużych powierzchniach, zarówno na mokro jak i na sucho.

Generatory -Agregaty Prądotwórcze

Przenośne generatory prądotwórcze Villager to idealne rozwiązanie do zasilania oświetlenia i urządzeń domowych w czasie przerwy w dostawie prądu. Oferujemy generatory z silnikami wysokoprężnymi oraz benzynowymi, o mocy od 2 kW do 5 kW, które są idealnym rozwiązaniem na kempingu, na budowie lub w domu.

Podsumowanie

Villager oferuje również szeroki asortyment pozostałych urządzeń i akcesoriów oprócz tych, które zostały opisane powyżej. Oferujemy również kompresory i narzędzia pneumatyczne, które zadowolą wydajnością, momentem obrotowym i odpowiednim wyważeniem, zapewniając wygodną pracę. Oferujemy prostowniki do wszystkich akumulatorów stosowanych w autach osobowych i dostawczych. Polecamy piły tarczowe, wyrzynarki oraz piły posuwowe o doskonałych parametrach i przystępnych cenach. Narzędzia ręczne (szczypce instalacyjne, kombinerki, obcęgi, narzędzia do usuwania izolacji z kabla. Śrubokręty płaskie i krzyżakowe, narzędzia wielofunkcyjne) – wykonane z dbałością o trwałość. Certyfikowane narzędzia VDE są idealne do prac elektroinstalacyjnych, dzięki specjalnej izolacji spełniają warunki pracy pod napięciem do 1000 woltów. Celem ułatwienia transportu oferujemy torby narzędziowe VILLAGER.

Najnowszy asortyment znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w kategorii Villager, zapraszamy.