MERKEL GEAR - odzież, która wyprzedza czas

Kilka lat temu w Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH postanowiło wyposażyć myśliwych w odzież i narzędzia gwarantujące te same wysokie standardy jakości i praktyczności, co bronie myśliwskie Merkel, które gwarantują jakość od ponad 120 lat. Pomysł ten stał się rzeczywistością dzięki stworzeniu Merkel Gear. Z dumą przedstawiamy odzież najwyższej jakości dla prawdziwych myśliwych. Każdy z naszych produktów łączy zalety profesjonalnej, wysokiej jakości odzieży myśliwskiej, outdoorowej i taktycznej. W ten sposób ustanawiamy nowe standardy jakości, różnorodności, wydajności i trwałości.

Merkel Gear jest dla wszystkich myśliwych - od morza po Tatry. Firma współpracuje z wieloma ekspertami i tylko z najlepszymi zakładami produkcyjnymi na całym świecie. Używają najwyższej jakości tkanin i dbają o zrównoważony rozwój. Dlatego ufamy technologii Cocon 37.5® ODZIEŻ MYŚLIWSKA I SPRZĘT SYSTEMOWY - MERKEL GEAR. Kilka lat temu podczas produkcji broni myśliwskiej i sportowej Merkel pojawił się pomysł wyposażenia myśliwych w odzież i narzędzia gwarantujące te same wysokie standardy jakości i praktyczności, co broń myśliwska Merkel, które gwarantują jakość od ponad 120 lat. Pomysł ten stał się rzeczywistością dzięki stworzeniu Merkel Gear.

ASORTYMENT MERKEL GEAR ZAPEWNIA:

JAKOŚĆ
RÓŻNORODNOŚĆ
SOLIDNE WYKONANIE

Średnia temperatura ludzkiego ciała wynosi 37,5°C. Idealna wilgotność skóry wynosi 37,5%. Gdy te pomiary się zgadzają, ludzkie ciało znajduje się w strefie komfortu i jest w stanie osiągnąć maksymalną wydajność. REGULACJA TERMICZNA DLA MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI!


Ciało ludzkie jest w stanie bardzo skutecznie regulować temperaturę. Podczas uwalniania energii powstaje wilgoć, która chłodzi ciało przez parowanie. Jednocześnie pocenie się prowadzi również do powstania niekorzystnego zapachu. Materiał wewnętrzny 37.5® zwiększono o 800% - dlatego jest w stanie wchłaniać i odprowadzać wilgoć z dala od ciała. Strefa komfortu pozostaje nienaruszona, a wydajność jest nieograniczona. Pod względem potrzeb polowania, kluczem do udanego polowania jest równowaga między komfortowym zakresem temperatur, a swobodą ruchów. W decydującym momencie ciało nie może być osłabione przez zimno lub ciepło.

FUNKCJE I KORZYŚCI 37,5®

Specjalne włókna magazynują wilgoć i energię ciała, usuwają wilgoć z ciała i dostarczają energię, gdy jest zimno. Cząsteczki są całkowicie neutralne pod względem emisji CO2 i nie rozkładają się podczas prania.

Pełną ofertę odzieży i akcesoriów Merkel Gear można znaleźć tutaj: Odzież Merkel Gear