Odzież Hubertus – niemiecka jakość w przyjaznych cenach

Hubertus ma swoje korzenie w Szwecji, a podstawową ideą było stworzenie wysokiej jakości funkcjonalnej odzieży dla myśliwych na całym świecie. Odzież Hubertus została zaprojektowana tak, aby zawsze zapewniać najwyższy komfort w każdych warunkach. Dlatego Hubertus początkowo specjalizował się w koszulach na okazje myśliwskie, później rozszerzył swoją produkcję i zaczął specjalizować się w odzieży myśliwskiej. W ciągu ostatnich 25 lat firma rozszerzyła produkcję, szczególnie w Niemczech. Z biegiem czasu firma zaczęła produkować kurtki, spodnie, czapki, bluzy, swetry i wiele innych ubrań, bez których żaden myśliwy ani miłośnik przyrody nie poradziłby sobie dzisiaj. Hubertus jest wiodącym producentem odzieży myśliwskiej w Niemczech i Europie. Wysoka jakość wykonania, innowacyjny design i doskonały wybór rozmiarów dla mężczyzn, kobiet i dzieci.


IBO PL oferuje wysokiej jakości odzież renomowanego producenta Hubertus ekskluzywnie w Polsce. Ich produkty są bardzo polecane przez dużą liczbę klientów, którzy chętnie do nas wracają.

 

Wysokiej jakości niemiecka odzież z tradycją w bezkonkurencyjnych cenach. Szeroka kolekcja modeli, odzież wodoodporna, z membraną Primaloft. W naszej ofercie znajdziesz ubrania przeznaczone do polowań z podchodu. Odzież do polowań zbiorowych i nagonki jest wykonana z odblaskowego materiału, w połączeniu z mocnym i wytrzymałym kevlarem, dzięki czemu krzewy i ciernie nie będą już przeszkodą. Ubierz siebie i swoich bliskich w eleganckie i wygodne ubrania myśliwskie najwyższej jakości.

Męska kurtka Hubertus na wyjątkowo chłodne dni

Idealna kurtka na zimowe polowania. Dwustronna kurtka 5w1 wraz z odpinaną kamizelką jest odpowiednia na wyjątkowo chłodne dni. Dzięki membranie Miporex kurtka jest wodoodporna, a słup wody wynosi do 10 000 mm. Membrana Miporex zapewnia odporność na wiatr, ale jednocześnie zapewnia doskonałą oddychalność.

 

 

 

 

 

 

Kurtka Hubertus w kamuflażu

Firma Hubertus produkuje wysokiej jakości odzież moro, która może być używana przez cały rok. Ubrania zawierają wiele zewnętrznych i wewnętrznych kieszeni. Kurtka ma regulowany pas i odpinany kaptur. Ubrania są oddychające i dyskretne, odpowiednie dla fotografa przyrody, myśliwego lub miłośnika przyrody.


                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw dla dzieci Hubertus

Oferujemy również ubrania dla małych myśliwych. Ciche, oddychające i wysokiej jakości ubrania firmy Hubertus. Nowoczesną odzież dla małych myśliwych uzupełnia membrana Miporex.

 

 

 

 

 

 

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama odzieży odblaskowej odpowiedniej do polowań zbiorowych. Oferujemy również uniwersalne kamizelki odblaskowe, kurtki odblaskowe męskie i damskie, rękawy z odblaskowym paskiem, odblaskowe szale, odblaskowe czapki oraz trwałe kurtki i spodnie Kevlar.

      

Kurtka ochronna Kevlarowa Hubertus

Niezwykle mocna, odporna na ciernie kurtka z funkcją odblaskową. Ciepła, wiatroodporna i wodoodporna kurtka myśliwska z podklejonymi szwami. Niezwykle mocny materiał zewnętrzny z naszywkami z Cordura®, lekką podszewką z siatki i pomarańczową polarową kurtką zapinaną na zamek. Odpinany kaptur podszyty polarem. Kurtka jest wyposażona w pięć kieszeni. Z kieszenią, którą można odpiąć i wykorzystać jako wodoodporną poduszkę do siedzenia. 100% poliestru z naszywkami Cordura®. Spodnie Kevlar można również kupić z kurtką.

      

Wytrzymałe spodnie płócienne Hubertus

Najlepiej sprzedające się spodnie Hubertus Canvas przekonają Cię swoją siłą i jakością. Spodnie mają naszytą podszewkę termiczną, która utrzymuje ciało w stałej temperaturze. Spodnie są odpowiednie na długie spacery w przyrodzie.

 

 

 

 

 

 

 • Słup wody do 10.000 mm
 • Bezgłośny nawet w ekstremalnie niskich temperaturach
 • Niezwykle trwały
 • Oddychający dzięki wysokiej przepuszczalności pary wodnej (9 000 g / 24 godziny)

 • Wodoodporny materiał
 • Wzmacnia szczególnie mocno obciążone części odzieży
 • Elegancki wygląd
 • Odpycha brud i szybko schnie
 • Oddychający materiał
 • Utrzymuje stałą temperaturę ciała
 • Miękki w dotyku materiał
 • 100% chroni przed wiatrem
 • Odporny na ciernie
 • Chroni przed przebiciami
 • Odporny na ścieranie