Przedstawiamy Wam firmę ALPENHEAT

Alpenheat to austriacka rodzinna firma z tradycją. Firma ta sposobi na rynku od roku 1993 produkując podgrzewaną odzież oraz podgrzewane akcesoria. Firma odnosi coraz większe sukcesy zawodowe rozwijając się i zwiększając ilość zatrudnionych pracowników.

Podgrzewacze i suszarki charakteryzują się długim czasem pracy na bateriach do 9 godzin oraz niezawodnością. Systemy ogrzewania do butów firmy Alpenheat zapewniają przyjemne ciepło tam, gdzie jest to szczególnie ważne. Szerokie grono zadowolonych klientów jest tego najlepszym dowodem. Alpenheat to sprawdzona jakość i doskonały rezultat działania.


IBO PL jest ekskluzywnym przedstawicielem tej cenionej marki podgrzewanych akcesoriów i odzieży. Produkty ALPENHEAT są polecane przez szerokie grono zadowolonych użytkowników, którzy wracają do Nas po kolejne produkty.

Każdy myśliwy był w sytuacji, gdy oczekując na zwierzynę dopadł go chłód albo mróz. Odczuwanie chłodu na nogach, plecach lub rękach jest wyjątkowo nieprzyjemne i ogranicza nasze możliwości. Alpenheat rozwiązuje ten problem skutecznie zmieniając męczące czekanie w przyjemny kontakt z naturą, niezaleznie od chłodu i nieprzyjaznych warunków atmosferycznych.

Systemy ogrzewania do butów firmy Alpenheat zapewniają przyjemne ciepło tam, gdzie jest to szczególnie ważne. Ponieważ w zimie, przy niskich temperaturach, najbardziej marzną kończyny, które są oddalone od reszty ciała - ALPENHEAT przynosia skuteczne rozwiązanie tego problemu. To właśnie w kończynach ukrwienie i temperatura ciała zmniejsza się najwcześniej, co powoduje, że pogarsza się nasze samopoczucie i zdrowie.

Ogrzewanie do butów ALPENHEAT COMFORT
Ogrzewacz stóp ALPENHEAT COMFORT został zaprojektowany w taki sposób, aby twoje stopy miały ciepło i komfort podczas wykonywania jakichkolwiek czynności w niskich temperaturach. ALPENHEAT COMFORT wyposażone zostały w wysokiej jakości elementy grzewcze, dobrą warstwę izolacyjną. Doskonale pochłanianiają wilgoć. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Alpenheat zapewnia optymalny mikroklimat w butach. Ogrzewanie do butów COMFORT posiada 3-stopniową regulację oraz anatomicznie dopasowane elementy grzejne. Ogrzewana wkładka wykazuje się dobrą izolacyjnością cieplną. Kompaktowy pakiet baterii ze zintegrowanym elektronicznym systemem sterującym jest mocowany na dołączonym uchwycie za pomocą zatrzasków. Nadają się doskonale do jazdy na nartach, snowboardzie, bardzo przydatne w takich dziedzinach jak: myślistwo, wędkarstwo, jazda konna, paintball, jazda na rowerze lub oglądanie wydarzeń sportowych tj. hokej lub piłka nożna. Znajdują również zastosowanie w akcjach ratowniczych, podczas długiego pilnowania nieogrzewanych obiektów, dobre dla żołnierzy na wartę, bardzo przydatne podczas prac budowlanych prowadzonych przy niskich temperaturach. Polecane również dla ludzi starszych mających problem z marznięciem kończyn dolnych - doskonałe na prezent.

Bezprzewodowe OGRZEWANIE DO BUTÓW HOTsole
Bezprzewodowe podgrzewane wkładki posiadają duże elementy grzewcze w okolicach palców oraz akumulator wbudowany w element grzejny. Włączanie i wyłączanie zestawu odbywa się za pomocą pilota. Do wyboru są 3 różne ustawienia temperatury. Element grzewczy zapewnia do 10,5 godzin ciepła. Bezprzewodowe Ogrzewanie do butów HOTsole dostępne jest w 4 różnych rozmiarach. Ogrzewanie ALPENHEAT pasuje do wszystkich rodzajów butów -  zarówno sportowych, myśliwskich jak również do butów wyjściowych. System ten doskonale sprawdza sie również w domu podczas chodzenia w „kapciach” po nieogrzewanych powierzchniach. Polecany jest do takich aktywności, jak jazda na nartach, snowboardzie, myślistwo, wędkarstwo, jazda konna, jazda na rowerze, spacery na łonie natury, lub oglądanie wydarzeń sportowych np: hokej lub piłka nożna.

Podgrzewane kamizelki 

Podgrzewane kamizelik zwiększają komfort przy niskich temperaturach, dzięki czemu mogą państwo dłużej czekać na zwirzynę na polowaniu bądź też pracować na świeżym powietrzu przy niskich temperaturach. Kamizelka ta jest niezbędnym elementem garderoby dobrze zaopatrzonego myśliwego w okresie zimowym! Bardzo popularna i lubiana przez austryjackich myśliwych!
Kamizelki Alpenheat posiada 5-stopniową regulację ogrzewania ze specjalnym systemem ogniw ogrzewających z włókien biotermalnych umieszczonych w części plecowej odzieży. Ogniwa ogrzewające z tworzywa sztucznego są prawie niewyczuwalne przez cienkie, elastyczne włókna biotermalne co sprawia, że kamizelka jest przyjemna w noszeniu. Czas ogrzewania wynosi od 2 do 8 godzin!

Suszarki do butów i rękawiczek

Suszarki do butów i rękawic nie dają bakteriom żadnej szansy. Teraz mogą państwo wysuszyć mokre lub spocone ubrania i buty, szybko i delikatnie, niezależnie od pory roku. Zarówno latem jak też zimą, spocone i przemoknięte buty oraz odzież - to idealne środowisko i pożywka dla szkodliwych bakterii. Problem ten rozwiązują w bardzo wygodny sposób suszarki ALPENHEAT. Za pomocą dysz suszarki mogą suszyć cztery buty lub rękawice jednocześnie, w ciągu jednej godziny. Wydajny i cichy wentylator zapewnia silny strumień powietrza - z ogrzewaniem lub bez. Suszarki są niezbędne przez cały rok po uprawianiu sportu, pracy w ogrodzie, po innych pracach lub wszędzie tam, gdzie dzieci się moczą i pocą.


Podgrzewane skarpetki 

Podgrzewane skarpetki ALPENHEAT zapewniają wysoki komfort użytkowania dostarczajac przyjemne ciepło dla stóp. Umieszczony w okolicy palców wydajny element grzewczy został wykonany z włókna węglowego, a zasilany jest  za pomocą nowoczesnej baterii  kompaktowej, którą mocuje się na łydce lub na obuwiu za pomoca paska na rzep. Podgrzewane skarpetki ALPENHEAT dostępne są w czterech różnych rozmiarach, a czas ogrzewania po jednym naładowaniu wynosi 8-16 godzin.


Podgrzewane legowiska dla pupili domowych

ALPENHEAT zadbał również o naszych pupili. Teraz mogą państwo zaoferować swoim domowym zwierzakom luksusowe miejsce do spania i wypoczynku w postaci ogrzewanego legowiska – zapewniającego ciepło i komfort dla kotów i psów. FIRE-PETCUSHION jest idealny dla wszystkich zwierząt domowych, w ofercie 2 różne rozmiary. Podgrzewane legowisko może być zasilane z gniazdka w domu bądź też w aucie za pomocą dołączonego adaptera. Idealne rozwiazanie w domu, garażu, piwnicy, samochodzie lub wszędzie tam gdzie jest to potrzebne. Łatwy do mycia materac został wyposażony w trwałą i wygodną piankę, zapewniającą optymalny komfort.