Boisz się o swoje plony i majątek?

Chroń się skutecznie dzięki repelentowi ANIMALIT, który odstrasza wszystkie rodzaje zwierzyny, tam, gdzie nie jest mile widziana.

Animalit to produkt, który bezpiecznie odstrasza wszystkie rodzaje zwierzyny z obszarów i terenów, w których zwierzyna nie jest mile widziana. Jest atestowany, a zwłaszcza w 100% skuteczny. Produkt ten jest przeznaczony do odstraszania dzika, jelenia, sarny, królików, lisów, kuny, ale także nornic, moli itp. Jest wytwarzany wyłącznie na bazie naturalnej, jest silnie aromatyczny, ale nie jest niebezpieczny dla ludzi. Dzięki temu może być również stosowany w obszarach przez nich zamieszkałych.

ANIMALIT odstraszający zwierzynę jest pełnoprawnym zamiennikiem ARMACOL. Ma dokładnie takie same właściwości i działa w 100% tak samo. Jedyna różnica polega na tym, że jest tańszy i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Nie od dziś wiadomo, że na naszych terenach zwierzyna często ginie po zderzeniu z pojazdami silnikowymi. Zwłaszcza sarna, dzik i zając. Dlatego zalecamy ten środek odstraszający zapachem ANIMALIT. Są one dostępne w pojemnościach 250 ml, 1 l 5 l. Idealnie byłoby rozpocząć rozmieszczanie ich na ogrodzeniach w kwietniu, ponieważ zwierzyna zaczyna migrować z powodu upraw, które zaczęły rosnąć w tym czasie. Umieść repelenty na drewnianych kołkach co 10 metrów. Przymocuj do nich zamykane worki wypełnione watą. Następnie zrób w woreczkach dwa lub trzy małe otwory, przez które rozpylasz środek odstraszający za pomocą standardowego rozpylacza, tak, aby nasączyć watę. Ciecz nie odparuje  zbyt szybko, a zapach rozprzestrzenia się tak długo, jak to możliwe w zależności od pogody. Na zalecenie ekspertów, czynność należy powtórzyć po trzech miesiącach. Podczas aplikacji Animalitu zalecamy korzystanie ze sprzętu ochronnego.

Jego zastosowanie ma naprawdę szerokie spektrum, czy to w polowaniu, leśnictwie, rolnictwie, do ochrony gleby, łąk, sadów, winnic, cmentarzy, itp. Może być również stosowany przeciwko zgryzaniu kabli w samochodzie. ANIMALIT nakłada się na kawałek tkaniny, który jest następnie swobodnie zawiesza się na drewnianych kołkach w odległości 10-20 metrów wokół pożądanego obszaru. Jest biały, bardzo skoncentrowany, dlatego zalecamy jego rozcieńczenie. Jest niezwykle skuteczny i można go używać przez cały rok. Gwarantowany długotrwały efekt po aplikacji do 3 miesięcy. W przypadku bardzo ulewnych i obfitych opadów deszczu zalecamy ponowne nałożenie go w celu uzyskania 100% efektu.

Już nigdy żaden dzik nie zagrozi twojej własności

Z naszego doświadczenia...

Sami przetestowaliśmy ANIMALIT, a wyniki były bardzo pozytywne. W naszym rewirze doszło do śmierci wspomnianej zwierzyny w liczbie około 35 sztuk rocznie. W kwietniu-maju w ostatnich latach zabito 6-7 sztuk zwierzyny. Po zastosowaniu Animalitu w wysokiej koncentracji nastąpiła tylko jedna śmierć, a nawet ten jeden przypadek pochodzi od strony, na której środek odstraszający nie był nałożony. Dlatego w przyszłości zamierzamy zastosować Animalit z obu stron komunikacji, ponieważ chcemy zapobiec zbytecznej stracie zwierzyny. Możemy skomentować ocenę finansową dopiero pod koniec roku, ale możemy już stwierdzić, że pieniądze zainwestowane w ogrodzenie nie zostały niepotrzebnie wydane.

Nigdy więcej obgryzionych drzew