Chroń swoją ziemię przed niechcianą dziką zwierzyną

Chroń swoją ziemię przed niechcianą dziką zwierzyną

Czy dzikie zwierzęta niszczą Twoją ziemię? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które uwolni cię od tego problemu. W 100% aktywny środek Armacol odstraszający niechcianą zwierzynę.

Co to jest Armacol?

Armacol to substancja przypominająca zapach ludzkiego potu, którego nie toleruje i unika zwierzyna, omija więc z dużej odległości miejsca w których zastosowano ten produkt.

Armacol nadaje się do stosowania na drewniane słupki, w foliowych woreczkach, około 80 centymetrów nad ziemią. Nasączasz kawałek waty produktem, wkładasz go do przebitego w kilku miejscach woreczka (niewielkie dziurki) i zawiązujesz na słupku. Podczas pracy zawsze noś sprzęt ochronny, taki jak rękawice, okulary ochronne i odzież ochronną. W kontakcie ze skórą usuwanie zapachu zajmuje kilka dni.

100% ochrona autostrad, sadów, szkółek leśnych i innych upraw

Środek odstraszający zwierzynę Armacol jest przeznaczony do ochrony upraw rolnych, sadów i szkółek leśnych, które są obgryzane oraz innych szkód spowodowanych przez zwierzynę. Ponadto Armacol służy również do ochrony dróg i autostrad, jest stosowany wzdłuż poboczy dróg, dzięki czemu zwierzęta nie chodzą po drogach - zapobiega to kolizjom i wypadkom.

ARMACOL z łatwością i skutecznie ochroni Twoją ziemię.