Gdy praca w ogrodzie staje się relaksem

Traktor ogrodowy to spore ułatwienie pracy i oszczędność czasu podczas pracy w ogrodzie. Abyś mógł podjąć właściwą decyzję i odpowiednio zainwestować, przygotowaliśmy dla Ciebie ten blog, na którym możesz przeczytać wiele przydatnych informacji.

Co musisz wiedzieć przed zakupem traktora ogrodowego?

Zanim zaczniesz wybierać z szerokiej gamy traktorów ogrodowych dostępnych na rynku, musisz pomyśleć o tym, czego oczekujesz od danej maszyny i do czego będziesz jej używać. Czy potrzebujesz ciągnika ogrodowego wyłącznie do koszenia, czy nawet mulczowania, odgarniania lub holowania przyczepki? Wybierając odpowiedni traktor, upewnij się, że ma wszystkie funkcje lub akcesoria, których chcesz użyć. Niewątpliwie cena traktorka jest również bardzo ważnym wskaźnikiem. Cena samego urządzenia zależy głównie od jego wydajności, akcesoriów, funkcji i oczywiście - marki. Można powiedzieć, że celem wyboru jest osiągnięcie możliwie najlepszego stosunku ceny do wydajności/jakości. Ponieważ jest to wciąż technika, musimy patrzeć w przyszłość i nie możemy zapominać nie tylko o gwarancji, ale także serwisie pogwarancyjnym. Nikt nie chce znaleźć się w sytuacji, w której coś się zużywa, psuje lub idzie nie tak i nie ma gdzie oddać urządzenia do serwisu. Wybierając renomowanego sprzedawcę, upewnij się, że oferuje on serwis pogwarancyjny, a najlepiej przedłużoną, tj. ponad dwuletnią gwarancję na swoje produkty.

Perfekcja prostoty

Pierwszą kategorią traktorków ogrodowych oferowanych na rynku są ciągniki, które wykonują podstawowe czynności, takie jak koszenie i mulczowanie mniejszych powierzchni (do 4000 m2). Zalety traktorka w tej kategorii obejmują w szczególności kompaktowe wymiary, łatwość obsługi, dobre prowadzenie i przystępną cenę. Jeśli chcesz używać traktora ogrodowego przede wszystkim do koszenia ogrodu i szukasz czegoś dostępnego, ta kategoria jest dla Ciebie. Przy wyborze należy zwrócić szczególną uwagę na wystarczającą moc, liczbę możliwych wysokości koszenia, szerokość roboczą, konstrukcję szkieletu, liczbę prędkości i tym podobne.

Idealny wybór - Rider VILLAGER VTR 650

Maszyna firmy VILLAGER z mocnym silnikiem, wygodną regulacją wysokości koszenia z ramą ze stali nierdzewnej, którą może obsługiwać nawet początkujący. 4 prędkości jazdy do przodu i 1 do tyłu są wystarczające do użytku domowego. Szybkie opróżnianie kosza o pojemności do 150 litrów podkreśla jedynie prostą obsługę i konserwację. Ponadstandardowa 3-letnia gwarancja, a następnie pogwarancyjna obsługa klienta oznacza bezpieczeństwo i komfort na przyszłość.

Złota klasa średnia

Jeśli masz większy ogród lub działkę, który wymaga stałej konserwacji, doskonałym rozwiązaniem jest zakup traktora ogrodowego, który będzie oferował akcesoria i funkcje na wyższym poziomie. Nie będziesz już musiał przejmować się kosiarką ręczną lub podkaszarką. Jednak oprócz koszenia lub mulczowania, traktor ogrodowy wyższego poziomu powinien być w stanie poradzić sobie z innymi zadaniami, takimi jak holowanie przyczepki, odgarnianie śniegu, rozrzucanie nawozu lub holowanie cięższego ładunku. Nie powinno również zabraknąć lamp, które znacznie przedłużają czas pracy po zmierzchu.

Traktor ogrodowy VILLAGER VT 1000 HD nikogo nie zawiedzie

Dzięki fantastycznemu stosunkowi ceny do wydajności ten wspaniały traktor ogrodowy zyskuje coraz większą popularność również na rynku polskim. Zaskoczy Cię nie tylko mocnym i wysokiej jakości silnikiem Briggs & Stratton, ale także wyposażeniem i dostępnością szerokiej gamy akcesoriów. Kosz może pomieścić aż 240 litrów skoszonej trawy, ciemność nie zatrzyma Cię dzięki mocnym reflektorom. Spodoba ci się również wygodne siedzisko, z którego możesz odłożyć swoje piwko we wbudowany uchwyt. Podobnie jak na wszystkie produkty VILLAGER, zapewniamy 3-letnią gwarancję i serwis pogwarancyjny dla tego urządzenia.

Profesjonalizm bez kompromisów

Traktor, który poradzi sobie ze wszystkim. Ciągnik z szeroką gamą funkcji i akcesoriów do wszystkich możliwych prac domowych. Jeśli masz na uwadze te cechy, zastanawiając się nad zakupem traktora ogrodowego, wybierz profesjonalny traktor ogrodowy. Innowacyjne elementy i maksymalny możliwy komfort zadbają o Twój relaks podczas pracy w ogrodzie. W tej kategorii traktorów ogrodniczych koszenie zdecydowanie nie wystarcza. Oprócz koszenia ciągniki w tej kategorii zajmą się także mulczowaniem, holowaniem przyczepki, usuwaniem śniegu za pomocą lekkiego pługa, łańcuchów śniegowych na kołach i tym podobnych.

Wskazówka dla profesjonalistów - Traktor ogrodowy SNAPPER RXT 300

Inteligencja, wygoda i siła. Te trzy cechy są łączone w produkcji SNAPPER RXT 300. Amerykańska produkcja z marką Briggs & Stratton oznacza również znak jakości. Mocny dwucylindrowy silnik jest nie tylko mocny, ale także trwały. Kosz na trawę o pojemności 350 litrów, szerokość koszenia 107 cm, bak o pojemności 11 litrów w połączeniu z tempomatem i oświetleniem LED oznacza, że ​​możesz kosić przez zaskakująco długi czas. Ponadto nie trzeba nawet opuszczać wygodnego siedzenia z podłokietnikami, aby opróżnić kosz zbiorczy na trawę. Innowacyjny komputer pokładowy ostrzega o wymianie oleju lub kontroli serwisowej. Zalety tego urządzenia to oczywiście szeroki wybór akcesoriów, które można dodatkowo zakupić. Miłą niespodzianką jest zestaw do mulczowania w podstawowym wyposażeniu ciągnika. Wszystkie te parametry i korzyści są wyraźnym wskaźnikiem, że kupując tego pomocnika ogrodowego zrobisz znaczący krok naprzód w zarządzaniu swoją ziemią, niezależnie od jej kształtu.