Jeden akumulator do wszystkich urządzeń - VILLAGER FUSE™

Chciałbyś zasilać wszystkie narzędzia ogrodnicze i warsztatowe, których używasz przez cały rok, za pomocą jednej baterii? Z VILLAGER FUSE zaoszczędzisz sporo pieniędzy dlatego, że wszystkie narzędzia są kompatybilne z 1 typem baterii i 1 typem ładowarki. Wkrętarka, szlifierka, kosiarka, różne piły, odkurzacz, dmuchawa, nożyce do żywopłotu i wiele więcej. Możesz używać tego wszystkiego z jednym akumulatorem i ładowarką. Oszczędzasz dzięki temu dużo miejsca w magazynie lub warsztacie.

Asortyment serii VILLAGER FUSE™ 18V oferuje szeroką gamę maszyn i narzędzi do różnych zastosowań. Największą zaletą nowego asortymentu jest zastosowanie jednego rodzaju baterii i ładowarki do dużej ilości urządzeń (z wyjątkiem urządzeń, które działają z dwiema bateriami). Oferta narzędzi FUSE daje wiele innych korzyści.

Ta wspaniała seria narzędzi akumulatorowych jest przyjazna dla środowiska. Mniej akumulatorów i ładowarek oznacza mniejsze zużycie surowców i mniej odpadów elektrycznych. Wskaźnik poziomu naładowania - Baterie posiadają wyraźny wskaźnik stanu naładowania baterii w postaci kilku diod LED, dzięki od razu wiesz, czy urządzenie jest gotowe do pracy i jak bardzo naładowana jest bateria.

- Więcej przestrzeni i łatwiejsza organizacja przestrzeni

- Przyjazne środowisku

- Długa żywotnosć

- Zaawansowana technologia

- Wysokiej jakości komponenty

- Długi czas działania

- Wygoda i niezawodność

- 3 lata gwarancji

Zaawansowana technologia, właściwe użytkowanie i konserwacja gwarantują długą żywotność produktu. Bez kabla zasilającego, seria narzędzi akumulatorowych Fuse, zapewnia pełen komfort i daje większą swobodę ruchów w pracy. Jeśli używasz tylko jednej lub dwóch baterii i jednej ładowarki, możesz łatwo uporządkować swoje miejsce pracy.

Każde urządzenie, począwszy od dużych maszyn po najmniejsze narzędzia ręczne, powstało w wyniku znalezienia najbardziej zaawansowanego rozwiązania. Jakość, cena, wydajność. To jest VILLAGER FUSE™.

Baterie 18V

Asortyment serii FUSE obejmuje 4 rodzaje akumulatorów - 2 mniejsze, 2 większe. Mniejsze akumulatory (18V/1,5 Ah i 18V/2 Ah) - są bardziej kompaktowe, małe, lekkie i łatwe w obsłudze. Większe akumulatory (18V/3 Ah i 18V/4 Ah) - są akumulatorami o dużej pojemności i idealnie nadają się do użycia z niektórymi narzędziami o wysokiej wydajności, takimi jak akumulatorowe piły łańcuchowe, szlifierki kątowe i inne. Wszystkie akumulatory są przeznaczone do długotrwałego użytkowania.

Litowo-jonowe akumulatory 18V zapewniają trzykrotnie większą żywotność niż akumulatory Ni-Cd o podobnych właściwościach. Dzięki innowacyjnej technologii nie musisz się martwić rozładowaniem i utratą mocy, co pozwala na przechowywanie akumulatorów przez wiele miesięcy bez obaw.

Brak efektu pamięciowego - baterie nie mają efektu pamięci, co w praktyce oznacza, że można je ładować w dowolnym momencie, niezależnie od poziomu rozładowania i bez obawy o utratę pojemności.

- Cicha praca

- Łatwe do uruchomienia

- Swoboda podczas pracy

- Brak emisji

- Brak kabla zasilającego

- Brak materiałów eksploatacyjnych (paliwo, olej, filtry, świece, itp.)

Zaawansowana technologia, właściwe użytkowanie i konserwacja gwarantują długą żywotność produktów

Narzędzia akumulatorowe charakteryzują się cichą pracą i łatwym uruchomieniem. Mają absolutnie zerową emisję, nie potrzebujesz żadnego przewodu zasilającego ani przedłużacza, co daje całkowicie nieograniczone możliwości ruchu. Ponadto nie będziesz już musiał zajmować się materiałami eksploatacyjnymi. Pozbędziesz się sprawdzania poziomu paliwa lub oleju, regularnej wymiany filtrów lub świec. W przypadku produktów akumulatorowych wystarczy sprawdzić stan baterii na wbudowanym wskaźniku.

Porządkowanie przestrzeni roboczej będzie łatwiejsze

Dzięki tej serii urządzeń akumulatorowych oszczędzasz również dużo miejsca do przechowywania w warsztacie lub garażu, którego nigdy za wiele.

Oszczędzaj z FUSE

FUSE pomoże również zaoszczędzić pieniądze. Kupując jedną baterię i ładowarkę zaoszczędzisz przy następnym zakupie narzędzia, ponieważ nie musisz kupować więcej baterii ani ładowarek.

Program akumulatorowy VILLAGER FUSE™

W ramach nowej serii Fuse, Villager wybrał cztery narzędzia ogrodowe o napięciu roboczym od 18 do 36 wolt w ramach nowej serii Fuse Villager. Ponadto w ofercie znajdują się akumulatorowe wkrętarki, wkrętarka udarowa, śrubokręty z mechanizmem udarowym, szlifierki kątowa i wyrzynarki. W miarę rozwoju programu Fuse z czasem pojawi się o wiele więcej interesujących produktów.

Zupełnie nowa platforma akumulatorów litowo-jonowych

Villager, opracowując sprzęty ogrodnicze i elektryczne, najwięcej uwagi poświęcił poszukiwaniu odpowiednich akumulatorów zasilających.

W zależności od dostępnych narzędzi są one wyposażone w baterię i ładowarkę, których nie musisz kupować, jeśli już masz baterię i ładowarkę z innego urządzenia FUSE.

Nowa linia produktów Fuse jest wyposażona w nowoczesną płytkę PC, która zapewnia wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa zarówno baterii, jak i samego urządzenia. Akumulatory 18V firmy Villager są oparte na technologii litowo-jonowej. Technologia ta zapewnia nawet trzykrotnie większą żywotność baterii niż akumulatory Ni-Cd o podobnych właściwościach. Baterie nie mają efektu pamięci, co pozwala ładować urządzenia w dowolnym momencie, niezależnie od stopnia rozładowania. Nie musisz się też martwić o utratę pojemności baterii.

- Zabezpieczenie napięciowe

- Ochrona przed przeładowaniem

- Ochrona przed nadmiernym rozładowaniem

- Ochrona przed nadmiernym ciepłem