Szukasz kosiarki, którą nic nie powstrzyma?

Przedstawiamy Wam Canycom - terminator wśród kosiarek

CANYCOM został założony w 1955 roku w Japonii. Zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn do prac rolniczych, leśnych, inżynieryjnych i budowlanych. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Japonii. CANYCOM gwarantuje wysoką jakość i precyzyjne wykonanie wszystkich produktów.

Kosiarki CANYCOMznane z tego, że nie zatrzyma ich absolutnie nic. Czy to wysoka trawa, czy krzewy, nawet na stromych zboczach. Te wspaniałe traktorki ustanawiają nowe standardy w kilku obszarach. Te wielkie maszyny mają wzmocnioną karoserię, mocne silniki oraz płynną ręczną regulację wysokości koszenia od 0 mm, ochronę przed ślizganiem się i oczywiście wysokiej jakości ostrza do mulczowania wykonane z najlepszej szwedzkiej stali. Wysoka jakość wykonania gwarantuje długą żywotność.

Kosiarki mulczowe CANYCOM to w pełni profesjonalne maszyny zaprojektowane do najtrudniejszych warunków. Ekstremalne stoki lub zaniedbane obszary z wysoką trawą? Nie ma problemu. Te maszyny świetnie sprawdzają się na stromych zboczach i w ciasnych przestrzeniach. Napęd na wszystkie 4 koła i duże opony umożliwiają płynne manewrowanie na nierównych, stromych i mokrych nawierzchniach. W modelach 4x4 oś przednia napędzana jest wałem Kardana.

Japoński od stóp do głów...

- Wysoka jakość i wykonanie gwarantuje długą żywotność,
- Wysoka odporność na uderzenia nożem o przeszkody, z napędem 4x4 nie będzie problemem koszenie trawy na zboczach o nachyleniu do 45°
- Napęd przedniej osi i mechanizmu tnącego przez wał Kardana
- Blokada mechanizmu różnicowego
- Dwustopniowy hydrostat

...wszystko to w połączeniu z japońską precyzją sprawia, że kosiarki CANYCOM są najlepsze w swojej klasie na świecie...

Nóż HEARTFULL HIROSAKI

Ten nóż ma dłuższe ostrze i większą masę własną. Dzięki temu można uzyskać do 60% dokładniejsze rozdrabnianie - dla przyjemnego wyglądu trawników i terenów parkowych. Możliwość montażu obrotowego lub stałego.

Przedstawiamy popularny model CANYCOM CMX 227

Kosiarka z opcją mulczowania CMX 227 jest idealna do najcięższych warunków. Ekstremalne stoki i zaniedbana roślinność nie są dla niej żadnym wyzwaniem, co widać na poniższym filmie. Model ten jest wyposażony w bardzo wydajny 2-cylindrowy silnik SUBARU ROBIN EH65DS, który przy pojemności 653 cm3 zapewnia doskonałą wydajność 16,4 kW (22 KM). Dzięki temu silnikowi nie musisz rezygnować z jazdy i koszenia na pochyłościach, spadach lub patrzenia na wysokie zarośla. CMX 227 może po prostu kosić każdą ciężką uprawę na stromych wzgórzach w obu kierunkach.

W kosiarce można bezstopniowo regulować wysokość koszenia od 0 do 150 mm w 21 różnych pozycjach. CMX 227 jest przeznaczony do intensywnego mulczowania trawy. Napęd tnący jest zabezpieczony przez wałek przekaźnikowy. Ten model jest wyposażony w wytrzymałą, wzmocnioną obudowę oraz duży zbiornik paliwa o pojemności do 20 litrów, umożliwiający codzienną pracę. Dźwignia mechanizmu koszenia znajduje się pod kierownicą, co ułatwia obsługę. Oparcie fotela jest w pełni regulowane, by móc wygodnie siedzieć. Nie brakuje haka holowniczego z możliwością ciągnięcia ładunku do 100 kg.

Zalety

Największyą zaletami tej maszyny jest to, że kosiarka ma niskie położenie siedzenia kierowcy, co zapewnia wygodne koszenie na zboczach. Ma również niski środek ciężkości, co zapewnia maksymalną stabilność na zboczach i nierównym terenie. Kosiarka posiada napęd przekazywany wałem kardana oraz chłodnicę oleju hydraulicznego. Wymiana noży jest łatwa i można to zrobić samemu z użyciem narzędzi. CMX 227 ma kompaktowe wymiary i minimalny promień skrętu, co zapewnia doskonałą zwrotność. Blokada mechanizmu różnicowego jest przesuwana pod obciążeniem, aby uzyskać maksymalną przyczepność. Ta maszyna ma dwustopniowy hydrostat. Na stromych zboczach nie ma spadku ciśnienia ani utraty napędu. Noże wykonane są z wysokiej jakości metalu. W modelach z napędem 4x4 rozkład siły napędowej między osiami wynosi 50:50.