Szukasz wydajnego pomocnika do sprzątania opadających liści?

Dobrze trafiłeś. Oferujemy potężne maszyny w atrakcyjnych cenach!

Jesień w pełni, a po roku rodzenia i okresów suszy, Twój ogród zasługuje na pomocną dłoń. Na naszym blogu powiemy coś o poręcznych maszynach, które niezawodnie pomogą ci utrzymać ogród w pięknym, silnym, zdrowym i schludnym stanie.


Planujesz podciąć drzewa i jednocześnie zadajesz sobie pytanie: co z wytworzonymi odpadami? Czy chcesz oszczędzać, a jednocześnie zachować piękno drzew i krzewów? Odpowiedź jest prosta: zdobądź rozdrabniarkę ogrodową! Ten poręczny pomocnik pomoże ci przekształcić odpady biologiczne z ogrodu w materiał do kompostowania lub ściółkowania, który możesz również wykorzystać jako naturalny nawóz. Za pomocą ostrych noży odpady drewniane przekształcają się nagle z dużych gałęzi w małe kawałki drewna. Rębak tnie materiał na małe zrębki, które można wykorzystać na przykład do ogrzewania kominka. Dzięki dużemu pojemnikowi na śmieci i możliwości rozdrabniania, przetwarzanie odpadów ogrodowych w ten sposób staje się zabawą. Każdy doświadczony ogrodnik korzysta z rębaka w swoim ogrodzie, dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rębaków. Od prostych niszczarek gałęzi do małych ogrodów, po profesjonalne rębaki.


IBO PL jest wyłącznym importerem maszyn i narzędzi VILLAGER na Polskę.

 

Dmuchawy spalinowe są doskonałym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie nie ma połączenia elektrycznego lub jeśli chodzi o utrzymanie większej działki. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałym stosunkiem mocy do masy. W połączeniu z ergonomiczną konstrukcją, ułatwiają one uciążliwą pracę przy utrzymaniu terenu. Dzięki temu intensywne czyszczenie staje się przyjemnym relaksem. W IBO oferujemy dmuchawy plecakowe oraz dmuchawy benzynowe i elektryczne, które mogą być również używane jako odkurzacze. Dmuchawy firmy VILLAGER odznaczają się ekskluzywną konstrukcją zapewniającą komfort i wydajność czyszczenia trawnika z liści i innych powierzchni. Jeśli chcesz wyczyścić liście w cichych przestrzeniach mieszkalnych, szczególnie odpowiednie są do tego dmuchawy elektryczne STIHL z napędem elektrycznym lub silnikowym. Charakteryzują się głównie niską wagą oraz  hałasem i nie wytwarzają żadnych emisji.


Odkurzacze ogrodowe to maszyny, które doskonale i szybko czyszczą Twoje powierzchnie. W zależności od potrzeb, oferujemy maszyny różnych marek i klas wydajności - do mniejszych obszarów, dróg lub klombów, z których można usunąć liście, skoszoną trawę lub luźny śnieg za pomocą odkurzaczy szybko i, co najważniejsze, niezawodnie. Odkurzacze ogrodowe z wbudowanym urządzeniem kruszącym można szybko „przekształcić” w dmuchawę za pomocą dostarczonej w standardzie rurki dmuchawy.


VILLAGER VC 2500 – Elektryczny rozdrabniacz ogrodowy

VC 2500 to niezawodny elektryczny rozdrabniacz ogrodowy serbskiej marki VILLAGER. Ten poręczny pomocnik dokładnie miażdży gałęzie o średnicy do 40 milimetrów. Tylne koła rębaka zapewniają doskonałą mobilność i łatwy transport do miejsca do przechowywania. Rozdrabniacz 2500 W ma zabezpieczenie przed przeciążeniem i wyłącznik elektromagnetyczny. Ma również otwierany i obracający się korpus, dzięki czemu można wygodnie czyścić noże. VC 2500 ma blokadę zapobiegającą wypadkom.

  • Napięcie: 230 V - 50 Hz
    Moc: 2500 W.
    Maksymalna średnica kruszonego materiału: 40 mm
    Pojemnik zbiorczy: 50 litrów

 

VILLAGER VBV 270 PE – Dmuchawa/odkurzacz spalinowy

VBV 270 PE to dmuchawa spalinowa/odkurzacz, o ekskluzywnej konstrukcji zapewniającej komfort i wydajność w czyszczeniu trawników z liści i innych powierzchni. VBV 270 PE jest napędzany dwusuwowym, chłodzonym powietrzem silnikiem EURO II o mocy 0,8 kW i pojemności silnika 27,6 cm³. Ma ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodny chwyt.

Silnik: 0,8 kW (1,1 KM), 27,6 cm³, 2-suwowy, chłodzony powietrzem EURO II
Napięcie: 230 V - 50 Hz
Wydajność wydmuchu: 10,2 m³ / min.
Pojemność zbiornika paliwa: 0,45 l
Waga: 5 kg

VILLAGER VEBV 3000 – Elektryczna dmuchawa/ odkurzacz do liści

Świetny pomocnik do wydajnego i wygodnego czyszczenia trawnika i innych obszarów z liści. Dmuchawa VEBV 3000 o mocy 3000 W osiąga maksymalną prędkość nadmuchu do 300 km / h. Pojemność torby wynosi 45 litrów. Ta dmuchawa ma funkcję amortyzującą, miękki uchwyt dla wygodnego chwytania, podwójny korpus, duży otwór na kurz i stalowe grabie.

Napięcie: 230 V - 50 Hz
Moc: 3000 W.
Maksymalna prędkość dmuchania: 300 km / h
Objętość powietrza: 10-16 m³ / min.
Pojemność worka: 45 l
Funkcje: odkurzanie / dmuchanie / kruszenie w stosunku 15: 1


VILLAGER VB 5290E – Spalinowa dmuchawa

Dmuchawa spalinowa VILLAGER VB 5290E o mocy 1,5 kW i pojemności silnika 51,7 cm³. Ma ergonomiczny uchwyt i pokrywę filtra powietrza. Ta maszyna jest napędzana 2-suwowym, chłodzonym powietrzem silnikiem EURO II.

Silnik: 2-suwowy, chłodzony powietrzem EURO II
Napięcie: 230 V - 50 Hz
Moc: 1,5 kW (2,04 KM)
Pojemność skokowa silnika: 51,7 cm³
Wydajność wydmuchu: 14,4 m³ / min.
Pojemność zbiornika paliwa: 0,65 l
Waga: 8,3 kg

ELIET MINOR 4S - Rębak

Wreszcie wprowadzimy świetny rębak firmy ELIET - MINOR 4S. To urządzenie przekonuje ergonomiczną konstrukcją. Rozdrabniarki ELIET z serii MINOR mają szeroki otwór wejściowy, który umożliwia szybkie przetwarzanie różnego rodzaju odpadów. Z odpadami obchodzi się wyjątkowo bezpiecznie, ponieważ niszczarka jest wyposażona w specjalną siatkę bezpieczeństwa, wyłącznik awaryjny, stalową osłonę i stabilny osadnik zanieczyszczeń. MINOR 4S charakteryzuje się solidną konstrukcją, dzięki czemu w niczym nie pozostaje w tyle za profesjonalnymi rębakami ELIET. Ten model jest niezawodny, wysokiej jakości, wydajny. Jest napędzany silnym silnikiem HONDA o mocy 5,5 KM. Maksymalna moc rozdrabniania wynosi 1,3 metra sześciennego na godzinę. Ma 12 noży. Wykonany jest z wysokiej jakości stali, może obrabiać drewno o średnicy do 45 mm, a jego waga wynosi 92 kg. Pomimo swojej wagi i wymiarów praca z tym rębakiem jest prosta, wygodna i wydajna. Rębak ogrodowy ELIET MINOR 4S zachwyci Cię mocą rozdrabniania i kruszenia.

Silnik / moc: Honda GP200, 5,5 KM
Maksymalna średnica drewna: 45 mm
Maksymalna moc / wydajność rozdrabniania: 1,3 m3 / h (24 000 uderzeń / minutę)
Liczba noży: 12 szt., Obrotowa stal HS
Konstrukcja rębaka: stal hr. 3,00 mm, sito 22 mm
Waga: 92 kg
Wymiary maszyny: 1250 x 520 x 1100 mm