Traktory zaskakują nas coraz lepszym wyposażeniem

Kupujcie rozsądnie

Przy zakupie traktora ogrodowego należy skupić się na cenie, jaką jesteś w stanie zainwestować do takiego urządzenia. Istnieje oczywiście możliwość kupna używanego, starszego traktora, aczkolwiek najlepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego, wydajnego urządzenia. Kwota zależy od mocy traktora, akcesoriów oraz marki. Wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz traktora do większej lub mniejszej powierzchni, czy są ci potrzebne na przykład funkcje mulczowania lub rozgarniania śniegu?  

Przed zakupem zaleca się sprawdzenie modelu, który zostanie zakupiony. Należy skontrolować płynność jazdy, przełożenia, hamulec ręczny, prace silnika, przy starszych modelach należy skontrolować również stan ogumienia. 

Traktory się nie muszą już wstydzić swojego wyposażenia

Dzisiaj traktorki mają już wyposażenie, o którym nawet nie śniliśmy. Można je wykorzystać na dużo bardziej wymagających terenach. Dzięki wysokiej wydajności poradzą sobie w każdym terenie. Jazda w nowych traktorach jest wygodna, czujemy się w nich komfortowo, jak w nowym aucie z klimatyzacją.

Droższe modele traktorów maja w wyposażeniu kabinę obrotową, są uniwersalne, można do nich dopiąć pług, przyczepkę, łuparkę itp. Nowoczesne traktory posiadają konstrukcję, która gwarantuje lepsza przyczepność. 

O ogród zatroszczy się traktor ogrodowy

Jeśli masz większy ogród, wymagający nieustannej pielęgnacji, doskonałym rozwiązaniem będzie traktor ogrodowy. Nie ma już potrzeby kosić ręczną kosiarką - zamiast tego wystarczy wygodnie usiąść na traktorze, a on wszystko zrobi za Ciebie. Marka Snapper poleca traktory, które nie mają żadnego problemu ze zwrotnością w ciasnych miejscach, dlatego właśnie doskonale sprawdzają się w ogrodach dekoracyjnych. Oferowane modele mają niezawodne silniki, rozrusznik oraz pojemny kosz zbiorczy na trawę.

Z traktorami Stiga Estate Royal nie będą mieć Państwo żadnego problemu z praca w godzinach wieczornych. Ustawicie wysokość koszenia, a pracę ułatwi ergonomiczna kierownica. Do spadków i stoków o dużym nachyleniu dostaniecie się bez problemu kosiarką Canycom. Urządzenie pozwoli na profesjonalną pracę, ponadto nie przeszkadzają mu krzaki lub kamienie.

Zdobądź ostry stok bez problemów

Jeśli potrzebujesz sprzętu, który może pracować na dużych spadkach, idealnym rozwiązaniem będzie traktor z przeznaczeniem na stoki. Napęd na wszystkie cztery koła wraz z mechanizmem różnicowym, pozwoli na bezpieczną jazdę pod każdą górkę. Urządzenie umożliwia również zastosowanie systemu ROPS czyli klatki ochronnej, montowanej na traktor Canycom.

Wszystkie modele powyższych traktorów znajdziesz w naszym sklepie internetowym IBO PL. Nasza firma postara się o serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny.

Zapraszamy do naszego e-shopu by zapoznać się z oferowanymi traktorami!