Przedstawiamy markę VILLAGER – część 1.

VILLAGER to firma która już ponad dekadę buduje markę wysokiej jakości na całym świecie. Oferta Villager - „Wieśniak” rozwija się oraz modernizuje tworząc nowe i lepsze produkty. Zapraszamy do wyposażenia domu i ogrodu wysokiej jakości produktami Villager, łatwy dostęp do części oraz serwis. Oferujemy kompletne narzędzia ogrodnicze oraz narzędzia elektryczne dla domu i profesjonalistów. Stańcie się zadowolonymi użytkownikami narzędzi i urządzeń Villager. Firma Wieśniak oferuje wysokiej jakości produkty objęte 3-letnią gwarancją.

Kosiarki spalinowe

Wysokiej jakości kosiarki spalinowe Villager są zaawansowane technologicznie oferując pełna funkcjonalność dla każdego użytkownika. Wysokiej jakości silniki Briggs&Stratton zapewniają niezawodność oraz wydajność. Koła ułożone w łożyskach pozwalają na płynne manewrowanie urządzeniami a zmienny napęd kół zwiększa komfort pracy. Szeroki wybór asortymentu pozwala na wybór dla małego jak też dużego ogrodu.

Kosiarki elektryczne 

Nowoczesne kosiarki elektryczne wykonane w najnowszych technologiach oferują wygodę użytkowania i niezawodność. Nowoczesne i ciche kosiarki elektryczne to doskonałe rozwiązanie dla trawników o małych i średnich rozmiarach. 

Kosy spalinowe

Kosy spalinowe Villager edycji są rozpoznawalnymi i niezawodnymi urządzeniami, idealne do cięcia krzewów, trawy i wyczyszczenia ogrodu z niepożądanej roślinności. Oferuja regulację rękojeści i systemy antywibracyjne Lekka kosa spalinowa idealna dla właścicieli domów. Wyposażona w zakrzywiony trzonek, dla doskonałej pozycji roboczej podczas przycinania krawędzi trawnika oraz kwietnika. Cechy - stuknij głowicą o podłoże i wysuń żyłkę tnącą. Nylonowa żyłka wysuwa się automatycznie, w momencie uderzenia głowicą o podłoże.  

Podkaszarki elektryczne

Podkaszarki elektryczne Villager pozwolą ci na utrzymanie trawnika w doskonałej kondycji łatwo i szybko, nawet w trudno dostępnych miejscach ogrodu. Nasze podkaszarki są bardzo uniwersalne, przyjazne dla użytkownika przy obsłudze oburęcznej, z regulowaną dodatkową rękojeścią i wydajną głowicą, którą można regulować zmieniając kąt wychylenia. Dokładne dopasowanie dla każdego użytkownika umożliwia długi regulowany teleskopowy trzonek zapewniający komfortową pracę.

Kultywatory i glebogryzarki

Glebogryzarki Villager są idealne dla ogrodników domowych, którzy potrzebują zmiękczyć glebę do siewu, są lekkie, przyjazne dla użytkownika oraz łatwe w obsłudze. Szeroki zakres asortymentu akcesoriów, pozwala glebogryzarką spełniać różne funkcje. Napędzane przez silniki Briggs & Stratton oraz Villager.

Wertykulatory i aeratory elektryczne do trawników

Elektryczne wertykulatory z mozliwością aeracji eliminuje konieczność męczącego i pracochłonnego zginania się przez długie godziny, grabienia, skrobania i dłubania w glebie, pozwala natomiast na przygotowanie trawnika, z którego każdy użytkownik będzie dumny rok po roku. Wydajne urządzenie z koszem zbiorczym wyposażone zostało w mocny silnik o mocy 1300W, który napędza dwu-funkcyjny mechanizm spulchniający (grabiący) oraz cylinder aeratora umożliwiając w ten sposób efektywne i szybkie usuwanie niechcianego mchu z trawnika, próchnicy powierzchniowej, chwastów i innych zanieczyszczeń, a także natychmiastowe efektywne napowietrzanie trawnika. Korzystanie z kolczastego cylindra z regulacją wysokości tylko raz w miesiącu umożliwi uzyskanie większej powierzchni dla porostu trawy, lepszego nawilżenia, napowietrzenia, odżywiania, lepszych warunków dla nasion, poprawienia jakości trawy z silniejszymi korzeniami - po roku będziesz zaskoczony różnicą w wyglądzie swojego trawnika.

Spalinowe pilarki Łańcuchowe

Spalinowe pilarki łańcuchowe Villager czarnej edycji o najwyższej jakości oferują łatwą i wygodną pracę oraz wysoki moment obrotowy oraz wysoka wydajność. Wydajne piły są przeznaczone dla użytkowników potrzebujących mocy i wygodny użytkowania podczas przygotowywania drewno na opał. Korpusy pił są wykonane z wysokiej jakości magnezu, zaprojektowane tak aby były w pełni bezpieczne. Komfort pracy zwiększa boczne napinanie łańcucha, podwójny fiter powietrza, system antywibracyjny oraz regulowana pompa olejowa.

Seria pomarańczowa przeznaczona jest głównie dla użytkowników hobby. Swoje zastosowanie znajda również w budownictwie, ogrodnictwie, gospodarstwie domowym oraz w lesnictwie podczas prac leśniczych.

Elektryczne pilarki Łańcuchowe

Villager oferuje nowoczesne pilarki w pełni ergonowmiczne i bezpieczne. Pilarki są ciche oraz wydajne, charakteryzują się wysoka jakością i komfortem uzytkowania w miejscach gdzie nie nie ma możliwości odprowadzania spalin. Znajdują zastosowanie m.in. w budownictwie.

Łuparki drewna i siekiery

Pionowe łuparki Villager są wydajne, bezpieczne i łatwe w użyciu. Z naszymi wydajnymi urządzeniami rozłupiesz drewno szybko i dokładnie. Nasza oferta: jednofazowa łuparka z siłą rozłupywania 6 ton oraz łuparka trójfazowa z 8, 12 i 13 tonami nacisku. Wszystkie trzy modele wyposażone są dodatkowo w (CROSS KNIFE) - który dzieli drewno na cztery części.

Pompy wodne

Villager oferuje wydajne pompy do różnych zastosowań - pompy do nawadniania ogrodu lub zanurzeniowe pompy ciśnieniowe. Umożliwiają w łatwy sposób dostarczyć wodę ze studni, źródeł naturalnych lub zbiorników na wodę deszczową. Do opróżniania zalanych piwnic lub do pompowania wody między zbiornikami, przydadzą się pompy zanurzeniowe , zwłaszcza jeśli pompowana woda jest brudna.

Myjki ciśnieniowe

Villager oferuje niezwykle szeroki asortyment myjek ciśnieniowych które korzystają zarówno z wody zimnej jak też z wody gorącej. Od urządzeń przeznaczonych dla użytkowników domowych, do pracy przy domu, aż do mocniejszych myjek przeznaczonych do utrzymania mechanizacji rolnictwa, dużych hal i ganków oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzebne urządzenie ciśnieniowe.

Narzędzia ręczne 

Villager oferuje szeroki asortyment narzędzi do utrzymania ogrodu i okolic domu. W ofercie znajdują się sekatory do żywopłotu, noże, piły, siekiery, akcesoria ochronne oraz wiele innych przydatnych narzędzi.

Podcinanie konarów oraz odpowiednia pielęgnacja za pomoca narzędzi ręcznych jest istotnym elementem pracy w ogrodzie, co pozwala cieszyć się odpowiednimi plonami. Usuwanie martwych części gałęzi konarów to istotny element utrzymania roślin w dobrej kondycji.

Narzędzia ręczne są wykonane z wysokiej jakości stali o tych najlepszych właściwościach tnacych i użytkowych. Stosowany materiał, wykorzystywany do cięcia jest sprawdzony jakością poprzez pracę w ogrodach przez ostatnie lata.

Akcesoria ochronne

Podczas pracy istotnym czynnikiem jest bezpieczeństwo. Akcesoria ochronne Villager są wygodne oraz zwiększają bezpieczeństwo podczas różnego rodzaju prac wykonywanych w ogrodach i warsztatach. O ochronę przed zranieniami postaraja się okulary ochronne rękawice, obuwie, przyłbice oraz pozostałe akcesoria.

Podsumowanie

Villager oferuje również szeroki asortyment pozostałych urządzeń i akcesoriów oprócz tych które zostały opisane powyżej. Najnowszy asortyment znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w kategorii Villager, Zapraszamy.