SPYPOINT – Najszybsze fotopułapki na świecie, zawsze o krok przed konkurencją.

Spypoint, kanadyjska firma produkująca już wiele lat innowacyjne fotopułapki wysokiej jakości oraz kamery akcji i wiele innych ciekawych i przydatnych produktów, które potrzebuje każdy myśliwy. Kamery tej marki znane są z doskonałej jakości zdjęć i ujęć Video. W ofercie Spypoint znajdziemy również wiele przydatnych akcesoriów do fotopułapek.

Do największych zalet fotopułapek Spypoint należy ich bezkonkurencyjnie najszybsza reakcja spustu migawki, niewiarygodnych 0,07 sekundy. Na uwagę zasługuje również nowy wydajny czujnik ruchu, dzięki któremu „kanadyjskim fotopułapkom” nic nie ujdzie z pola widzenia.

IBO Łowiec oferuje w Polsce ekskluzywnie nowe fotopułapki znanego na całym świecie producenta SPYPOINT. Produkty te cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów, którzy chętnie wracają po nowości.

Fotopułapka SPYPOINT SMART to bezkonkurencyjnie najłatwiejsza w obsłudze fotopułapka na rynku. Bardzo prosta w ustawieniach. Kamerę SMART Ustawicie szybko i intuicyjnie za pomocą dotykowego kółka, za pośrednictwem którego dokonujemy wyboru zaprogramowanych ustawień. Kamera w ten sposób zostaje szybko ustawiona.

Kolejną ciekawą i przydatna funkcją jest inteligentna analiza ruchu (ITT). Dzięki tej funkcji filmy oraz zdjęciaostrzejsze. Rozdzielczość 10Mpx pozwala na zobrazowanie tych najmniejszych szczegółów. Mała i kompaktowa kamera została wyposażona w niewidzialne podświetlenie podczerwone dostarczane przez panel z 36 diodami LED. Monitorowanie w nocy jest całkowicie niewidzialne.

Innowacyjna fotopułapka live 4G pozwala na ustawienia poprzez internet. Dostęp do zdjęć za pośrednictwem internetu niezależnie od miejsca na ziemi. Umożliwia to analizę zdjęć z domu lub np. z biura. W prosty sposób Ustawicie kamerę za pośrednictwem internetu, nie ma konieczności chodzić do fotopułapki aby ja nastawić także podczas złej pogody ustawienia zmienimy z domowego zacisza.

Wszystkie ustawienia skonfigurujemy w łatwy sposób na www.MYSPYPOINT.com. Po skorzystaniu z serwisu otworzą się ciekawe możliwości korzystania z fotopułapki SPYPOINT Link 4G. Przy obsłudze na odległość mamy dostęp do informacji o stanie kamery tj, zajęta pojemność pamięci, siła sygnału, stan baterii itp. Przydatna funkcją jest lokalizacją urządzenia monitorującego Link 4 G za pomocą GPS co umożliwia odnalezienie fotopułapki w przypadku kradzieży.

Fotopułapka Spypoint SOLAR

Absolutna nowość na naszym rynku. Nie ma już potrzeby wymieniania baterii. Kamera SPYPOINT SOLAR posiada zabudowany panel słoneczny wraz z akumulatorem. Umożliwia to ciągłą pracę.

Szybkość spustu migawki to 0,07 sekundy, najszybsza na rynku. Zakrzywiony czujni ruchu posiada 5 stref detekcji z możliwością ustawienia od 5 do 80 stopni.

SPYPOINT SOLAR to wydajna 12-megapikselowa kamera której nic nie umknie z pola widzenia. Video i fotografie są nagrywane w wysokiej rozdzielczości, kolorowe w dzień i czarno-białe w nocy. Fotopułpaka korzysta 42 szt całkowicie niewidzialnych diod LED w kombinacji z redukcja rozmazania obrazu, co umożliwia znaczną poprawę ujęc zarówno dziennych jak też nocnych.