Chcesz sprawić radość swojemu dziecku?

Spraw dziecku radość zabawką BRUDER

Zabawki o bogatej historii

BRUDER został założony w 1926 roku dzięki Paulowi Bruderowi, który ręcznie zaczął robić zabawki. Po zakończeniu II Światowej Wojny firma nadal produkowała je przez jego następcę - Heinza Brudera. Heinz zamawiał prasy i inne maszyny. Były też maszyny do obróbki tworzyw sztucznych. BRUDER zaczął się rozwijać w szybkim tempie, a powierzchnia około 60 m2 zaczęła być za mała. Był rok 1958 i Bruder opublikował swój pierwszy katalog małych zabawek. Po 1975 r. firma budowała już hale i wysyłkowe magazyny.

Zmiana nazwy i rejestracja

Nazwa firmy również nie uniknęła zmiany. Stało się to w 1978 roku, kiedy nazwa została zmieniona na BRUDER Spielwaren Inh. Od tego czasu Heinz Bruder i marka BRUDER byli oficjalnie zarejestrowani.

Firma rozwijała się coraz bardziej, więc w 1981 r. przeniosła się do miejscowości Bernbacher, gdzie zajęła kompleks fabryczny, w którym również mieściły się budynki biurowe. Później Heinza Brudera, Paul, przejął rozwój i produkcję. Jednocześnie otwarto nowe magazyny i halę montażową, dzięki czemu firma była w stanie zapewnić dynamiczny rozwój, głównie dzięki nowej generacji ciągników.

Kolejnym punktem zwrotnym w tym roku, było pojawienie się na rynku BRUDER z nową linią produktów - Bworld. Ta nowa linia obejmuje budynki modułowe, zwierzęta, figurki i inne wspaniałe akcesoria wykonane z wysokiej jakości technicznych tworzyw sztucznych. Gama Bworld wyróżnia się pełną funkcjonalnością wszystkich komponentów, które również wyglądają bardzo realistycznie. Bworld jest w pełni kompatybilny z profesjonalnymi pojazdami seryjnymi.

Porządne, w pełni funkcjonalne modele

Szukasz prezentu dla swojego dziecka, ale nie możesz wymyślić nic, co mogłoby go zadowolić? Wywołaj uśmiech na twarz dziecka i podaruj mu jedną z zabawek BRUDER, której na pewno się oprze. Są piękne, w pełni funkcjonalne i nigdy nie nudzą Twojego dziecka. Oferujemy szeroki wybór świetnych, w pełni funkcjonalnych modeli popularnych zabawek BRUDER. Te niezwykle wykonane modele są wykonane w Niemczech z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w skali 1:16. Oferta obejmuje ciągniki, koparki, ciężarówki, jeepy, samochody strażackie/policyjne/ratownicze i różne inne świetne modele. Wszystkie zabawki są certyfikowane, mają realistyczny wygląd i, co najważniejsze, są bezpieczne.

Wyobraźmy sobie kilka modeli

Żadne dziecko nie może się oprzeć tym wspaniałym i wysokiej jakości zabawkom. Zachwyć swoją latorośl zabawką, która da mu prawdziwą, nieskażoną radość. Jego rówieśnicy będą cicho zazdrościć takiej zabawki. Ponadto dzięki tym wiernym kopiom, dziecko będzie się dobrze bawić i może wcielić się w rolę wykwalifikowanego kierowcy lub pracownika. Niemieckie zabawki BRUDER nigdy się nie znudzą. Pełną ofertę modeli BRUDER znajdziesz bezpośrednio TUTAJ w naszym e-sklepie. Regularnie aktualizujemy ofertę i dodajemy nowe modele :-)

Auto z dźwigiem przyczepą i pniami SCANIA BRUDER

Piękny model ciężarówki do przewozu drewna SCANIA, z 3 długimi kłodami w opakowaniu. Model wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w doskonałej replice w skali 1:16.

- 3 długie kłody w pakiecie

Kombajn Claas Lexion 480 

Któremu dziecku nie spodoba się kombinacja zabawek? Dzięki kombajnowi Claas Lexion 480 Twoje dziecko może od razu wcielić się w rolę operatora kombajnu zbożowego. Model ten oferuje wiele funkcji, jak np. Uchylne ramię wychylne czy uchwyt na listwę tnącą. Szczegółowa obróbka zgodna z rzeczywistością w doskonałej replice w skali 1:20.

- Wiele szczegółów

- Odchylane ramię wyładowcze

- Przyłącze do agregatu koszącego

Ciężarówka wywrotka MAN TGS

Piękny i doskonały model popularnej wywrotki MAN TGS z pewnością ucieszy każde dziecko. Ciężarówka posiada otwierane drzwi kabiny, składane lusterka, wywrotkę oraz trójstronnie składane boki. Jest również kompatybilna z figurkami Bworld. Ta ciężarówka ma doskonałe i szczegółowe wykonanie zgodne z rzeczywistością i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

- Otwierane drzwi kabiny

- Kompatybilne z figurami Bworld

- Składane lusterka

- Wywrotka

- Składane burty boczne do 3 stron

Ładowarka przegubowa CAT

Ładowarka przegubowa CAT z wysuwanym ramieniem firmy BRUDER. Ten dobrze zaprojektowany model manipulatora CAT jest wyposażony w wysuwaną ładowarkę, obrotowe koła i otwierane drzwi. Wysokiej jakości zabawka ze wszystkimi szczegółami prawdziwego pojazdu, wyprodukowana w Niemczech. Ta doskonała replika w skali 1:16 charakteryzuje się doskonałą i szczegółową obróbką zgodną z rzeczywistością i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Land Rover z przyczepką, Ducati + figurka BRUDER

Land Rover Defender Station Wagon łączy fascynujące właściwości terenowe z designem Land Rovera. Model Land Rover ma otwieraną maskę, która zapewnia widok na szczegółowy blok silnika. Tylne i boczne drzwi można otworzyć. Model posiada zawieszenie obu osi, dzięki czemu poradzi sobie w każdym terenie. Twoje dziecko może kierować przednią osią za pomocą dodatkowej przedłużonej kierownicy, która jest częścią zestawu, a tym samym umożliwia proste i wygodne sterowanie pojazdem. Cały model wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, takich jak ABS.

Motocykl wyposażony jest w sterowany przedni widelec, sprężynowe zawieszenie oraz składaną podpórkę boczną. Postać kierowcy jest w stylowym ubraniu z kaskiem i rękawiczkami. Pakiet obejmuje Land Rovera, najazd z rampami, Ducati Scrambler Café Racer i figurkę szofera.

- Otwierane drzwi i bagażnik

- Szkło wykonane z przezroczystego i nietłukącego się tworzywa sztucznego

- Sterowanie przednią osią


Betoniarka Mercedes-Benz Arocs

Dobrze zaprojektowany model miksera Mercedes Benz Arocs, który ucieszy każde dziecko. Model ten jest wytrzymały, posiada dwa miejsca, w których można umieścić robotników w postaci figurek (brak w zestawie). Betoniarka obraca się, może mieszać piasek lub wodę. Więc dziecko pracuje jak z prawdziwą betoniarką.

Wysokiej jakości zabawka ze wszystkimi szczegółami prawdziwego pojazdu, wyprodukowana w Niemczech. Ta doskonała replika w skali 1:16 charakteryzuje się doskonałą i szczegółową obróbką zgodną z rzeczywistością i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

- składane lusterka wsteczne

- otwierane drzwi

- obrotowy bęben mieszający

- okna wykonane z przezroczystego utwardzanego tworzywa sztucznego

Traktor John Deere 7930 + ładowarka i przyczepa 2-osiowa

Ciągnik John Deere 7930 z ładowarka i przyczepą dwuosiową dostarczy dziecku wiele radości. Ciągnik jest szczegółowy i wykonany z wysokiej jakości materiałów. BRUDER John Deere 7930 ma przeszkloną kabinę, otwierane drzwi i otwieraną maskę, która ukrywa piękny widok na silnik. Jest też zacisk, dzięki któremu można podpiąć do niego ładowarkę czołową.

- przeszklona kabina

- opony z bieżnikiem

- otwierane drzwi

- otwierana maska

- ruchoma podwójna ściana (wyjmowana)

- sterowana ładowarka czołowa (zdejmowany)

- zdejmowany przedni obciążnik z hydrauliką

- sterowana oś wahadłowa

- szczegółowe i wysokiej jakości wykonanie