Chłodnie TETRAO - TOP inwestycja na długie lata

Firma IBO PL oferuje najlepsze chłodnie, które są przeznaczone do przechowywania zwierzyny w punkcie sprzedaży i do prowadzenia sprzedaży bezpośredniej. Na obszarach leśnych i łowieckich, na których poluje się/przetwarza mięso, należy użyć chłodni, aby zachować świeżość i jakość tusz zwierzyny łownej.


Niestety na rynku pojawiły się niskiej jakości i niecertyfikowane chłodnie, które nie spełniają wymagań higienicznych. Na szczęście w IBO PL oferujemy wysokiej jakości chłodnie o trwałej konstrukcji na miarę, z możliwością dostawy do określonych lokalizacji. Współpracujemy z organizacjami łowieckimi, stowarzyszeniami łowieckimi i okręgowymi inspektorami weterynaryjnymi. Wszystkie elementy produkowanych elementów i urządzeń chłodniczych posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają surowe wymagania higieniczne.

Kolejka do zawieszenia ma nośność 1000 kg. Zaokrąglona podłoga higieniczna zapewnia łatwe i wydajne mycie.

Obecnie na rynek wchodzi coraz więcej niskiej jakości chłodni produkowanych domowym sposobem, które nie mają higienicznej podłogi, certyfikowanych drzwi chłodniczych, ekonomicznego urządzenia chłodzącego, ani najnowszej jakości chłodziwa. Kolejka, na której wisi zwierzyna na hakach, jest często przykręcana do sufitu, a przy takiej konstrukcji nie można mówić o nośności 1000 kg.

Transport zwierzyny z samochodu do chłodni nigdy nie był łatwiejszy.

Domowe chłodnie, podróbki, mają prosty dach, cienkie drzwi, które nie izolują wystarczająco. Nie ma nawet tyczki, co jest nieocenioną pomocą w przenoszeniu zwierzyny bezpośrednio z samochodu do chłodni. Chłodnie tanich modeli konkurencyjnych nie posiadają również szyn do wózka widłowego, ułatwiających przenoszenie i manipulację chłodni.

"Podrobione" modele to często bardzo proste chłodnie, które nie zapewniają wystarczającej izolacji i ostatecznie są nieszczelne, a tym samym prowadzą do większego zużycia energii elektrycznej. Panele nie pasują idealnie do siebie, tworząc szczeliny, które zapewniają idealne środowisko dla bakterii, wirusów i grzybów. Co jest oczywiście niepokojące z punktu widzenia higieny i nieustępliwego ASF. Dlatego też prosimy wszystkich o rozważenie zakupu takich niskiej jakości chłodni, które są niezadowalające z punktu widzenia higieny. W takich chłodniach nie ma podłogi higienicznej, która nie ma zaokrąglonych rogów, co utrudnia mycie, a bakterie i grzyby mogą z łatwością się rozmnażać. W niektórych chłodniach zainstalowane są zawory spustowe, które znajdują się w podłodze i nie są w żaden sposób uszczelnione przed środowiskiem. Wyciągarki często nie mają dostatecznej nośności, charakteryzując się słabą jakość produkcji. W naszych chłodniach TETRAO znajdziesz tylko wysokiej jakości wyciągarki o nośności do 500 kg.

Wszystkie elementy chłodni TETRAO są dopracowane bezpośrednio w fabryce i konsultowane z ekspertami, którzy używają chłodni TETRAO od kilku lat.

Nasze chłodnie na dziczyznę TETRAO są produkowane przez renomowaną firmę z 30-letnim doświadczeniem w technologii chłodzenia i zamrażania w UE. Dopracowane w najmniejszych szczegółach w oparciu o opinie użytkowników. Wykonane są z izolacyjnych paneli PUR. Technologia chłodni jest zaprojektowana w zależności od pojemności pomieszczenia, wymaganej temperatury wewnętrznej i sposobu użytkowania. Chłodnie są montowane z materiałów spełniających najwyższe wymagania dotyczące higieny i ekologii. Profilowane panele warstwowe wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej. Idealne uszczelnienie poszczególnych paneli zapewnia system pióro-wpust z podwójnym kanałem do uszczelnienia silikonowego lub innego. Producent kładzie duży nacisk na jakość chłodzenia. Nowoczesne agregaty chłodnicze zastosowane w skrzyniach pomagają utrzymać idealne warunki do przechowywania zwierzyny (nawet w przypadku większych ilości).

O właściwościach wysokiej jakości chłodni TETRAO można zapoznać się w następującym filmie: